Skinn Body Angeless dokonalá výživa pro vaši plěť

 Skinn Body Angeless dokonalá výživa pro vaši plěť v podobě krému, díky kterému můžete vypadat mladší o deset let.

Stres, věk, uspěchaná doba, to vše zanechává na vaší pokožce stopy. Ageless pomáhá zmírnit známky stárnutí. Obsahuje výtažky z 12 druhů ovoce a zeleniny. Ageless je produkt založený na přírodní receptuře a je pro pleť jako vitamínová bomba bohatá na živiny.

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870

Dostupnost Skladem u výrobce (> 5 ks)
Kód: 80970
1 790 Kč / ks 1 790 Kč bez DPH
Skinn Body Angeless dokonalá výživa pro vaši plěť

 Skinn Body Angeless dokonalá výživa pro vaši plěť. Počasí. Stáří. Stres. Všichni mohou způsobit zmatek na vaší pokožce a přispět tak k ochabnutí, poškozením a nedokonalostem. 

Ale s Ageless můžete pomoci vrátit hodiny zpět. 

S výtažky z 12 nejbohatších druhů ovoce a zeleniny na světě, které byly sklizeny z nejčistších zdrojů v nejzachovalejších lokalitách po celém světě, je Ageless produktem přirozeně založené receptury, která je jako superpotravina bohatá na živiny pro vaši pokožku


Sérum proti stárnutí Valentel Skinny Body AGELESS 

Valentus AgeLess je sérum, které obsahuje oba kolageny, které vám poskytnou okamžité výsledky a pomohou podpořit pevnost vaší pokožky

Nejsilnější antioxidanty pomáhají odstraňovat skvrny, jemné linky / vrásky a pomáhají při regeneraci kolagenu, aby odhalily pevnější, čistší a zdravější pokožku

Pomáhá minimalizovat výskyt nedokonalostí redukcí stařeckých skvrn, strií a jizev

 

Valentus AgeLess používá jedinečnou kombinaci přírodních výtažků ze zeleniny a ovoce, aby pokožce poskytl maximální antioxidační a stáří vzdorující směs živin.

výhody:

 • podporuje pevnost a pružnost pleti
 • redukuje skvrny a póry
 • minimalizuje výskyt vrásek
 • redukuje stařecké skvrny, drobné jizvy a nedokonalosti pleti

 

použití: aplikujte malé množství krému na čistou a suchou pokožku

složení:

 • bobule acai
 • bobule goji
 • ovoce noni
 • červený rybíz
 • třešeň acerola
 • extrakt z hroznových slupek
 • granátové jablko
 • červená ředkvička
 • borůvka
 • mangostan
 • červené zelí
 • malina

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.

Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!