Europa Joe CZECH - Specialita v podobě černé pečené kávy

Specialita v podobě černé pečené kávy

Rádi zkoušíte něco nového v oblasti nápojů?  Vyzkoušejte novinku - chutný a zdravý nápoj, kterým je černá pečená káva. Kromě toho, že si na ní opravdu pochutnáte a dodá vám okamžitou dávku energie, má tento nápoj skvělé účinky také v dalších oblastech.

Kromě jiných vám také může pomoci se shozením přebytečných kilogramů. Pomáhá totiž z těla vyplavovat toxiny a škodlivé látky. Pochutnejte si na tomto nápoji a vyzkoušejte na vlastní kůži hubnoucí efekt. Ideální je, pokud si ji dopřejete hned ráno a nalačno. Tím se stane skvělým dietním pomocníkem.

Blahodárné účinky

Dalšími blahodárnými účinky, které vám pravidelné pití tohoto výtečného nápoje přinese, je například zlepšení nálady, zvýšení koncentrace a schopnosti soustředit se, podpora přirozené hladiny cukru v těle, podpora látkové výměny, povzbuzení fungování kardiovaskulárního systému a další. Je tedy více než evidentní, že vám přinese spoustu pozitiv v různých zdravotních oblastech. A díky tomu, že potlačuje chuť k jídlu a na sladké a podporuje látkovou výměnu, kilogramy se vám budou shazovat téměř sama.

Nastartuje metabolismus. Snižuje pocity hladu .Podporuje spalování tuků. Zlepšuje soustředění a náladu .Zvyšuje energii Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi .

Není žádným tajemstvím, že hubnutí není snadný úkol, a proto s ním každý den bojují miliony lidí. Zhubněte a přitom si užívejte své oblíbené jídlo!  Objevte novou řadu nápojů na hubnutí  přirozené hmotnosti od Valentus a zažijte nový druh zdraví a vitality.  

Objednávka po telefonu  775 054 870  

Objednávka bude realizována přes výrobce Valentus nebo múžete i sami zde v odkazu 

Zhubněte a přitom si užívejte své oblíbené jídlo!  Objevte novou řadu nápojů na hubnutí  přirozené hmotnosti od Valentus a zažijte nový druh zdraví a vitality.  

Formulován s nejlepšími přírodními ingrediencemi z některých z nejzachovalejších míst na světě!

Chceme, aby to bylo mnohem snazší, proto jsme vytvořili Černá pečená káva SLIMROAST Europa Joe , která je navržena tak, aby posunula vaši váhu na další úroveň!  Černá pečená káva Neurologický systém pro optimální výkon nelze dosáhnout pomocí jediné živiny, vyžaduje to „hromadu“ (nebo skupinu) několika nezávisle prováděných živin, které spolupracují.

Cítit se dobře bude pro vás normální.

Máme výsledky !!!Europa Joe Coffee

 • Objednat od výrobce zde
 • Objednat v CZ zde
 • Objednat v SK zde
 • Objednat v PL zde 

Co dělá Černá pečená káva  Europa Joe tak dobře?

 • Potlačte chuť k jídlu
 • Spravujte svoji váhu
 • Zvyšte svoji energii
 • Zvyšte svou náladu

132000647 3550642088304847 6619799567946485176 n

podporuje funkčnost imunitního systému pozitivní účinek na metabolismus přírodní složky na podporu nechuti k jídlu zvýšená energie, lepší nálada a koncentrace

brazil 4

Co dělá Europa Joe Brazil pečená káva SLIMROAST Optimum tak dobře? Potlačte chuť k jídlu Spravujte svoji váhu...

JOE

  Nastartuje metabolismus. Snižuje pocity hladu .Podporuje spalování tuků. Zlepšuje soustředění a náladu .Zvyšuje energii Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi 

italian 9

Europa Joe Italian pečená káva SLIMROAST Optimum. Zhubněte a přitom si užívejte své oblíbené jídlo!  Objevte novou řadu nápojů na hubnutí  přirozené hmotnosti od...

Hlavní přísady :

Kofein Anhydrous

Obsahuje "bezvodný" kofein, což je vysoce koncentrovaný kofein, který se lisuje za sucha z kávových zrn a listů. Podporuje spalování tuků a zrychluje metabolismus. Podporuje bdělost a mozkovou činnost.

L-Tyrosin

Je aminokyselina, kterou si tělo přirozeně vytváří samo. Ale když je člověk ve stresu, pod tlakem, málo spí anebo je nemocný, tak tělo není schopné si L-Tyrosin tvořit samo a to má pak za následek únavu, depresi anebo snížené libido.

Chromium Picolinate

Pomáhá k normální hladině krevního cukru, zlepšuje využití sacharidů v organismu a snižuje chuť na sladké. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Zlepšuje krevní oběh a pomáhá při rekonvalescenci po infarktu.

 • Nastartuje metabolismus
 • Snižuje pocity hladu
 • Podporuje spalování tuků
 • Zlepšuje soustředění a náladu
 • Zvyšuje energii
 • Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi

Návod k použití

 • Smíchejte 1 sáček s 250 ml teplé vody, můžete dochutit jako vaši běžnou kávu (mléko, cukr).
 • Dodržujte pitný režim. Produkt užívejte 6 dní a pak 1 den pauza. Balení obsahuje 24 sáčků.
 • Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.
 • Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí. Káva Azera (Coffea Arabica), L-tyrosin, bezvodý kofein (98%), přírodní barvivo, protispékavá látka (oxid křemičitý), vitamín B6 (jako pyridoxin HCl), chrom (jako chrom pikolinát)

Nový oblíbenec mezi pijáky kávy. Europa Joe Coffee je skvělý doplněk k vašemu programu hubnutí. S kávou Europa Joe můžete nejen snadno ovládat svoji váhu, ale také si zamilujete chuť této lahodné kávy!

relaxing-1979674_1920