P4 protein

Koupit od ýrobce

Ultimátní proteinový koktejl. Náhrada jídla. Nutričně vyvážený. 21 vitamínů a minerálů. Podporuje energii a sílu těla.3 různé druhy proteinu s různou.dobou vstřebávání pro maximálnívýživu pro maximální počet hodin.

 

Černá pečená káva.cz

Kód: 99
Značka: Valentus
1 790 Kč / ks 1 790 Kč bez DPH
Kategorie: Velké svaly
Záruka: 2 roky

P4 je navržen jako proteinový koktejl, kterým můžete nahradit běžné jídlo, a dáte tak svému tělu maximální množství výživy pro maximální počet hodin! Dělá to
kombinací tří různých zdrojů proteinu, z nichž každý má jinou rychlost absorpce - dává vám výhodu stálé a trvalé energie.

Kolagenový protein
Je druhou nejhojnější látkou v našem těle hned za vodou. P4 se rychle vstřebává a účinkuje téměř okamžitě. Podporuje budování zdravého svalstva. Podporuje zdraví kloubů, orgánů i kůže.

Syrovátkový protein
Používají ho elitní atleti po celém světě. Potlačuje chuť k jídlu. Udržuje tělo v plném výkonu a pomáhá spalovat kalorie. Podporuje zdravý metabolismus.

Hrachový protein
Pomáhá snižovat hladinu hormonu hladu. Pomáhá udržet pocit plnosti a maximalizovat tak regulaci hmotnosti. Podporuje zdravé srdce a ledviny.
Proteinová směs (syrovátkový protein, hrachový protein, hydrolyzovaný kolagen), kakao, prášek z kokosového oleje, přírodní aroma, guma guar, sůl,
slunečnicový lecitin, rebaudioside A, oxid křemičitý, extrakt luo han guo a elektrolytické železo.

topBanner P4.jpg

Ultimátní proteinový koktejl
Náhrada jídla.Nutričně vyvážený.21 vitamínů a minerálů
Podporuje energii a sílu těla,3 různé druhy proteinu s různou dobou vstřebávání pro maximálnínvýživu pro maximální počet hodin

DALŠÍ INGREDIENCE:

Proteinová směs (koncentrát syrovátkové bílkoviny, hrachový protein, hydrolyzovaný kolagen), kakao, prášek z kokosového oleje, přírodní příchutě, guarová guma, sůl, slunečnicový lecitin, rebaudiosid A, oxid křemičitý, extrakt luo han guo a elektrolytické železo.

Obsahuje mléko.

P4 Dodatek Facts.jpg

 

Návod k použití
Smíchejte buď 1 odměrky s 250 ml vody nebo 2 odměrky s 500 ml vody a dobře promíchejte. Náhrada jídla. Příchuť čokoláda. Balení obsahuje 15 dávek.
Neobsahuje lepek. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.

Mnohem víc než jen bílkoviny!

P4 Protein Shake - Valentus Slim Roast Coffee

 

PLUS 21 vitamínů a minerálů!

Většina lidí, kteří mají zásadní význam pro zdraví vašeho těla, nemají dostatek vitamínů a minerálů ve své každodenní stravě. Se vším, co obsahuje vitamin B pro výrobu energie, železo pro budování svalové hmoty a dokonce i jód pro metabolismus, P4 vyplňuje tuto prázdnotu a VYDÁVÁ vašemu tělu VÍCE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní produkty přímo od výrobce ze slevou. klikni na banner

ProductLineUp copy2 copy.png

 

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

 

jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou 


zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus
.

Nová generace na hubnutí!

Zhubněte a přitom si užívejte své oblíbené jídlo!  Objevte novou řadu nápojů na hubnutí přirozené hmotnosti od Valentus a zažijte nový druh zdraví a vitality.  Formulován s nejlepšími přírodními ingrediencemi z některých z nejzachovalejších míst na světě!

  
 
 
JOE
od 1 790 Kč

Nastartuje metabolismus. Snižuje pocity hladu .Podporuje spalování tuků. Zlepšuje soustředění a náladu .Zvyšuje...

Kód: 135/1 B
123595195 2432500857059457 794332861465008067 n
1 790 Kč
 

 Podpora zdravého spánku Snižuje stres a úzkost Podporuje spalování tuků Potlačuje chutě na sladké Zlepšuje...

Kód: 84
Valentus Prevail Tropical Blast Weight Management Pina Colada
od 1 790 Kč

 Velice osvěžující nápoj Tropical Blast Drink Není žádným tajemstvím, že hubnutí není snadný úkol. Proto s ním každý den...

Kód: 141/1 B
247 valentus carb burner
1 790 Kč
 2 odlišné vzorce, které maximalizují výsledky hubnutí AM formula pro akční den, odbourávání tuků a pocit...
Kód: 70
keto creme
od 1 790 Kč

Náhražka smetany do kávy Urychluje v kombinaci s kávou hubnutí Dodává zdravé tuky, které zvyšují a...

Kód: 144/1 B
132000647 3550642088304847 6619799567946485176 n
1 790,10 Kč
 

podporuje funkčnost imunitního systému pozitivní účinek na metabolismus přírodní složky na podporu...