P4 protein

Ultimátní proteinový koktejl. Náhrada jídla. Nutričně vyvážený. 21 vitamínů a minerálů. Podporuje energii a sílu těla.3 různé druhy proteinu s různou.dobou vstřebávání pro maximálnívýživu pro maximální počet hodin.

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870

Dostupnost Skladem u výrobce (> 5 ks)
Kód: 80280
1 790 Kč / ks 1 790 Kč bez DPH
P4 protein
P4 protein
Tip

P4 je navržen jako proteinový koktejl, kterým můžete nahradit běžné jídlo, a dáte tak svému tělu maximální množství výživy pro maximální počet hodin! Dělá to
kombinací tří různých zdrojů proteinu, z nichž každý má jinou rychlost absorpce - dává vám výhodu stálé a trvalé energie.

Kolagenový protein
Je druhou nejhojnější látkou v našem těle hned za vodou. P4 se rychle vstřebává a účinkuje téměř okamžitě. Podporuje budování zdravého svalstva. Podporuje zdraví kloubů, orgánů i kůže.

Syrovátkový protein
Používají ho elitní atleti po celém světě. Potlačuje chuť k jídlu. Udržuje tělo v plném výkonu a pomáhá spalovat kalorie. Podporuje zdravý metabolismus.

Hrachový protein
Pomáhá snižovat hladinu hormonu hladu. Pomáhá udržet pocit plnosti a maximalizovat tak regulaci hmotnosti. Podporuje zdravé srdce a ledviny.
Proteinová směs (syrovátkový protein, hrachový protein, hydrolyzovaný kolagen), kakao, prášek z kokosového oleje, přírodní aroma, guma guar, sůl,
slunečnicový lecitin, rebaudioside A, oxid křemičitý, extrakt luo han guo a elektrolytické železo.

topBanner P4.jpg

Ultimátní proteinový koktejl
Náhrada jídla.Nutričně vyvážený.21 vitamínů a minerálů
Podporuje energii a sílu těla,3 různé druhy proteinu s různou dobou vstřebávání pro maximálnínvýživu pro maximální počet hodin

DALŠÍ INGREDIENCE:

Proteinová směs (koncentrát syrovátkové bílkoviny, hrachový protein, hydrolyzovaný kolagen), kakao, prášek z kokosového oleje, přírodní příchutě, guarová guma, sůl, slunečnicový lecitin, rebaudiosid A, oxid křemičitý, extrakt luo han guo a elektrolytické železo.

Obsahuje mléko.

P4 Dodatek Facts.jpg

 

Návod k použití
Smíchejte buď 1 odměrky s 250 ml vody nebo 2 odměrky s 500 ml vody a dobře promíchejte. Náhrada jídla. Příchuť čokoláda. Balení obsahuje 15 dávek.
Neobsahuje lepek. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.

Mnohem víc než jen bílkoviny!

P4 Protein Shake - Valentus Slim Roast Coffee

 

PLUS 21 vitamínů a minerálů!

Většina lidí, kteří mají zásadní význam pro zdraví vašeho těla, nemají dostatek vitamínů a minerálů ve své každodenní stravě. Se vším, co obsahuje vitamin B pro výrobu energie, železo pro budování svalové hmoty a dokonce i jód pro metabolismus, P4 vyplňuje tuto prázdnotu a VYDÁVÁ vašemu tělu VÍCE!

 

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

 

jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou 


zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus
.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svaly
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.

Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!