Multi-Vit Spray Czech více než běžný multivitamin

Díky spreji Valentus’s lidé na celém světě zažívají nový druh zdraví a vitality. Díky spektru vitamínů a minerálů je to mnohem víc než váš typický multivitamin. Poskytuje zejména denní dávky vitamínů B12 / B6 a zinku, které přispívají ke správnému fungování vašeho správného fungování imunitního systému.

Výhody převládajícího multi-vit:

  • Pomáhá chránit a posilovat imunitní systém.
  • Imunitní systém: kombinace B6, zinku a B12 přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Energie: vitamin B12 a thiamin přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání.

Pomúžeme objednat zde pře formulář CZ

nebo 

Nový obrázek_2

 

Síla a imunita

Díky množství vitamínů a minerálů je sprej Prevail Multi-vit více než běžný multivitamin. Poskytuje zejména denní dávku vitamínů B12, B6 a zinku, které přispívají ke správnému fungování vašeho imunitního systému.

 

benefity:

Pomáhá chránit a posilovat imunitní systém:

- vitamín B6

- zinek

- vitamín B12

Snižuje únavu a vyčerpanost

- vitamín B12

- thiamin

Chrání před oxidačním stresem:

- vitamín E

Sprej má příjemnou sladkou chuť.

Používání: Užívejte jednou denně. Před použitím sprej protřepejte, držte ho vzpřímeně a stříkejte 7krát do úst. Nedoporučuje se pro děti mladší 12 let.

Sprej vám vydrží 30 dní, má 27 ml.

složení:

- Zinek

- Spirulina

- Chlorella

- Vitamín E

- Vitamín B12

- Vitamín B2

- Vitamin B1

 

Účinné látky:

SPIRULINA

Sladkovodní modrozelená řasa spirulina o bsahuje mnoho vitamínů, minerálů, aktivních enzymů a více než 50% bílkovin , což řasu řadí mezi  nejvíce na proteiny bohaté přírodní potraviny . Řasy spiruliny jsou významným  antioxidantem, posilují imunitu, pomáhají zvyšovat koncentraci a působí proti únavě .

CHLORELLA

Chlorella  je sladkovodní jednobuněčná řasa, která obsahuje velké množství aktivních látek. Díky obsahu široké škály  antioxidantů  se užívá často při  detoxikaci organismu . Chlorella umí lidskému organismu také doplnit  mnoho potřebných látek , protože obsahuje chlorofyl, vitaminy A, B1, B2, B6, hořčík, vápník, železo, bílkoviny a růstový faktor CGF