Previall Immune Boost Valentus nápoj plný antioxidantů a vitamínů

Prevail Immune - buďte zdraví, živí. Náš patentovaný vzorec je 100% přírodní vitamíny a minerály, které podporují stabilní imunitní zdraví, což znamená, že může pomoci předcházet každoročním nachlazením a rýmám.

Prevail imunní je nabitý přirozeně prospěšným ovocem, zeleninou a rostlinnými přísadami, jako je aloe vera, granátové jablko, extrakt z hroznové kůže, ženšen panax, ganoderma lucidia, beta glukan, mangosteen, ovoce nonni a bobule goji.

Lidé z celého světa vyrábějí přípravek Prevail Immune jako svůj zdroj energie pro zdravé a zdravé posílení imunity, které je plné vitamínů A, C, E, kyseliny listové, B1, B2, B6, B12 a esenciálních aminokyselin.

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870

 
Dostupnost Skladem u výrobce (> 5 ks)
Kód: 80961
1 790 Kč / ks 1 790 Kč bez DPH
Previall Immune Boost Valentus nápoj plný antioxidantů a vitamínů

Výborný nápoj plný antioxidantů a vitamínů pro celou rodinu!

Každý m Ame občas pocit, jakoby na nás něco lezlo, cítíme se slabě, zda máme pocit nachlazení. V konečném důsledku to, co přijde záleží od našeho imunitního systému.

Prevail Immune Boost je nápoj plný antioxidantů z některých extraktů ovoce a zeleniny bohatých na výživné látky, které napomáhají ke zlepšení imunitního systému.

Největší výhody:

- přírodní složení

- posiluje imunitní systém

- zlepšuje vlastní obrany schopnost organismu

- bomba plná vitamínů a minerálů

- antioxidant

- vhodný pro děti, těhotné a kojící matky

Používání: Obsah sáčku dobře rozmíchejte s 500ml vody ve sklenici nebo v láhvi.

Může se používat každý den na podporu zdravého imunitního systému. Je vhodný i pro těhotné ženy a děti.

složení :

- Aloe Vera

- Inula INOVA vláknina

- Granátové jablko

- Výtěžek hroznových slupek

- Kyselina ascorbová

- Stévie list

- Ženšenový extrakt

- Ganoderma Lucidum

- Beta glukan

- Mangosteen

- Noni ovoce

- Goji bobule 

ALOE VERA
Rostlina široce známá jako zázračná rostlina díky vysokému ob sahu vitamínů A, C, E, kyseliny listové, B1, B2, B6, B12, s vysokým obsahem aminokyselin a mastných kyselin.

Aloe Vera se dodnes používá na podporu trávení, má detoxikační účinky. Pomáhá posilovat imunitní systém polysacharidy, hlavním zdrojem vlákniny, která pomáhá tělu rychleji metabolizovat a zvyšuje zásoby energie. Snižuje zánětlivé procesy v těle a používá se téměř v každé zemi pro své zázračné vlastnosti. 

GRANÁTOVÉ JABLKO

Je to silný antioxidant. Považuje se za super jídlo pro své použití při léčení imunitních chorob a nedostatků při opětovném dodávání energie do červených krvinek v těle. 

ženšenový EXTRAKT

Bojuje proti volným radikálům, které pokožce dodávají vzhled předčasného stárnutí. 

BETA GLUKAN

Pomáhá aktivovat obranyschopnost imunitního systému a byl používán v minulosti při prvních příznacích nachlazení nebo chřipky, aby zmírnil příznaky nebo je zastavil. 

Mangosteen

Toto ovoce má silné antioxidační účinky, prokázané na podporu kardiovaskulárního zdraví a podpory celkové produktivity srdce.

NONI OVOCE

Poskytuje silnou imunitní podporu. Používá se během nachlazení na zmírnění příznaků a horečky. Je to silný antioxidant. Toto ovoce by mělo jíst tak často, jak je to možné, abyste zabránili imunitním nedostatkem.

GOJI BOBULE (KAPUSTOVNICA ČÍNSKÁ)

Tyto bobule, jsou skvělý doplněk k ženšenu. Řadí se mezi silné antioxidanty, které podporují celkové zdraví, imunitní funkce av případě potřeby je lze použít jako energetický zdroj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.

Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!