Excel Spray Czech další urověň výživy a fitness

Zážitek na další úrovni je založen na převažujících výživových sprejích Excel Valentus nabízí nejen výživové spreje, ale také v sortimentu dalších produktů pro zlepšení vaší pohody. Zdravé nikdy nechutnalo tak dobře! Díky spreji Valentus’s lidé na celém světě zažívají nový druh zdraví a vitality.

Pomúžeme objednat zde pře formulář CZ

 

nebo 

Nový obrázek_2

Sprej je určen k podpoře zdravého životního stylu při hubnutí. Excel znamená vynikající kondici. Kombinace složek zcela přírodního původu v tomto skvěle chutnajícím spreji je skutečně další úrovní zdravé výživy.

Vyšší úroveň fitness výživy

Tento sprej se používá na podporu zdravého životního stylu a při podpoře hubnutí. Vyzkoušejte kombinaci složek přírodního původu ve spreji. Sprej EXCEL je novinka, která si vás určitě získá.   Výhody převládají excel:   Díky vitaminu C je ideální pro každodenní podporu fitness.   Podporuje vaše každodenní cvičení tím, že pomáhá imunitnímu systému dobře fungovat, během a po fyzickém cvičení. Přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.Chraňte své tělo před oxidačním stresem.

benefity:

- vitamín C je vynikajícím každodenním doplňkem na podporu kondice

- pomáhá imunitnímu systému dobře pracovat během i po fyzickém cvičení

- přispívá ke snížení únavy a pocitu vyčerpání

- chrání tělo před oxidačním stresem

Používání: Užívejte jednou denně. Před použitím sprej protřepejte, držte ho vzpřímeně a stříkejte 7krát do úst. Nedoporučuje se pro děti mladší 12 let.

Sprej vám vydrží 30 dní, má 27 ml.

 

složení:

- Vitamin C

- Výtažek z aloe vera

- Extrakt z javorového sirupu

- Extrakt z borovicové kůry

- Extrakt z Nopal

Účinné látky:

NOPAL

Nopal je tradiční mexický kaktus, obsahuje směs vitamínů, minerálů, aminokyselin, je silný antioxidant. Nopal pomáhá při hubnutí, jeho složky zabraňují úbytku svalstva při dietách a dodávají pocit energie. Působí proti volným radikálům nahromaděných v těle a uklidňuje vystresovaný organismus. Nopal snižuje hladinu cholesterolu v krvi, působí proti úzkosti a stresu. Nopal je bohatý na železo, vápník, draslík, vitamin B, C, vlákninu a zejména 17 aminokyselin.

ALOE VERA

Aloe vera pomáhá při problémech s trávením, posiluje imunitu a celkově detoxikuje tělo. Aloe vera obsahuje více než 200 látek prospěšných pro naše tělo. Z vitamínů je to především vitamín A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, niacin a cholin. Z minerálů hořčík, mangan, zinek, sodík, draslík, vápník, měď a chrom.

Sprej má natrpklou sladkou chuť.