Excel Spray Czech další urověň výživy a fitness

 
Tip Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Zážitek na další úrovni je založen na převažujících výživových sprejích Excel Valentus nabízí nejen výživové spreje, ale také v sortimentu dalších produktů pro zlepšení vaší pohody. Zdravé nikdy nechutnalo tak dobře! Díky spreji Valentus’s lidé na celém světě zažívají nový druh zdraví a vitality.

Sprej je určen k podpoře zdravého životního stylu při hubnutí. Excel znamená vynikající kondici. Kombinace složek zcela přírodního původu v tomto skvěle chutnajícím spreji je skutečně další úrovní zdravé výživy.

Dostupnost Zvolte variantu Dodáváme 6 -9 dní Dodáváme 6 -9 dní Dodáváme 6 -9 dní
Ks
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 1 790 Kč 4 500 Kč 3 400 Kč od 1 790 Kč bez DPH
1 790 Kč / ks 4 500 Kč / ks 3 400 Kč / ks od 1 790 Kč    
Kód produktu 80937/1 B 80937/3 B 80937/2 B Zvolte variantu
Značka Valentus
Webová stránka značky valentus.com/cernapecenakava
Kategorie Spreje
 

Vyšší úroveň fitness výživy

Tento sprej se používá na podporu zdravého životního stylu a při podpoře hubnutí. Vyzkoušejte kombinaci složek přírodního původu ve spreji. Sprej EXCEL je novinka, která si vás určitě získá.   Výhody převládají excel:   Díky vitaminu C je ideální pro každodenní podporu fitness.   Podporuje vaše každodenní cvičení tím, že pomáhá imunitnímu systému dobře fungovat, během a po fyzickém cvičení. Přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.Chraňte své tělo před oxidačním stresem.

benefity:

- vitamín C je vynikajícím každodenním doplňkem na podporu kondice

- pomáhá imunitnímu systému dobře pracovat během i po fyzickém cvičení

- přispívá ke snížení únavy a pocitu vyčerpání

- chrání tělo před oxidačním stresem

Používání: Užívejte jednou denně. Před použitím sprej protřepejte, držte ho vzpřímeně a stříkejte 7krát do úst. Nedoporučuje se pro děti mladší 12 let.

Sprej vám vydrží 30 dní, má 27 ml.

 

složení:

- Vitamin C

- Výtažek z aloe vera

- Extrakt z javorového sirupu

- Extrakt z borovicové kůry

- Extrakt z Nopal

Účinné látky:

NOPAL

Nopal je tradiční mexický kaktus, obsahuje směs vitamínů, minerálů, aminokyselin, je silný antioxidant. Nopal pomáhá při hubnutí, jeho složky zabraňují úbytku svalstva při dietách a dodávají pocit energie. Působí proti volným radikálům nahromaděných v těle a uklidňuje vystresovaný organismus. Nopal snižuje hladinu cholesterolu v krvi, působí proti úzkosti a stresu. Nopal je bohatý na železo, vápník, draslík, vitamin B, C, vlákninu a zejména 17 aminokyselin.

ALOE VERA

Aloe vera pomáhá při problémech s trávením, posiluje imunitu a celkově detoxikuje tělo. Aloe vera obsahuje více než 200 látek prospěšných pro naše tělo. Z vitamínů je to především vitamín A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, niacin a cholin. Z minerálů hořčík, mangan, zinek, sodík, draslík, vápník, měď a chrom.

Sprej má natrpklou sladkou chuť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. 

Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. 

Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.

Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!

Naše produkty: 

132041787 3554600437909012 9192092659444192348 n
Collagen Complex Valentus
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80901

CollagenComplex – unikátní kloubní výživa Pečujte o váš pohybový aparát a doplňte vašemu tělu, kloubům a kostem důležité vitamíny a minerály, které vám poskytne přípravek...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Prevail 24/7 Carb Burner
Prevail 24/7 Carb Burner
TipDoprava zdarma
Dodáváme za 10 dní
Kód: 70

2 odlišné vzorce, které maximalizují výsledky hubnutí AM formula pro akční den, odbourávání tuků a pocit sytosti PM formula pro klidný spánek a efektivní vstřebávání...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Prevail emulin C
Prevail emulin C
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80274

1. manažer uhlohydrátů na světě. Snižuje negativní účinky cukru v krvi .Pomáhá regulovat krevní tlak .Snižuje riziko cukrovky. Prevence zánětu kloubů.Obsahuje antioxidanty...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Prevail Max
Prevail Max
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80262/1 B

Prevail MAX™  Spray Na mikroskopické úrovni lidských buněk zvyšuje Valentus Prevail MAX vstřebávání živin a podporuje zdravý výkon buněk - nutriční průlom pro vaše...

od 1 790 Kč
(od 1 790 Kč bez DPH)
Prevail MORE Detox
Prevail MORE Detox
TipDoprava zdarma
Dodáváme za 10 dní
Kód: 49

Podporuje vlastní přirozenou schopnost těla detoxikovat se Podporuje imunitní a kardiovaskulární systém Zvyšuje energii a zrychluje metabolismus Podporuje zdravé pH v těle...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Prevail V-TOX
Prevail V-TOX
TipDoprava zdarma
Dodáváme za 10 dní
Kód: 96

Detoxikační bylinný čaj. Podporuje činnost střev a správné trávení. Pomáhá při detoxikaci jater. Podporuje zdravý a klidný spánek. Podporuje přirozený proces. čištění těla...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Previal eMulin M
Previal eMulin M
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80271

Snižuje negativní účinky cukru v krvi .Pomáhá regulovat krevní tlak .Snižuje riziko cukrovky .Zlepšuje kvalitu spánku .Prevence zánětu kloubů. Obsahuje antioxidanty .Může...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Previal Fiber Plus
Previal Fiber Plus
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80268/1 B

Obsahuje 7 nejsilnějších ingrediencí k podpoře hubnutí na světě .Pomáhá vstřebat vitamíny a minerály .Blokuje vstřebávání tuků .Stabilizuje hladinu cukru v krvi .Snižuje...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)