Šampuk Grapefruit & May Chang. Puaree ovocný dotek exotiky

Kód: N194_651
299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2025
Možnosti doručení
Šampuk Grapefruit & May Chang jemně čistí vlasy, dodává jim lesk, objem a energizující vůni citrusů, vhodný pro každodenní použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampuk neboli tuhý šampon je díky extraktu z yuccy tím nejlepším pro posílení vašich vlasů. Amla (indický angrešt) společně s modrým jílem a habešským olejem chrání konečky před roztřepením a lámáním, navíc stimuluje růst vlasů a zabraňuje vypadávání. Hydrataci zajistí glycerin s kokosovým a ricinovým olejem. Vůně citrusů v kombinaci s may chang (neboli litsea cubeba) vlasy krásně provoní. Tento šampuk je vhodný pro suché, dehydratované a poškozené vlasy. 

Co je šampuk? Je to koncentrovaný šampon v tuhém stavu vyráběný s minimálním množstvím vody. Voda se po zrání odpaří. Jedná se o koncentrovaný produkt a je srovnatelný s cca 400 ml šamponem. Vydrží přibližně 2 - 3 měsíce podle délky a hustoty vlasů. 

Rada: Bude chvíli trvat, než si vaše vlasy zvyknou. Nebojte se, rychle si zvyknou a potom vám poděkují! Jakmile bude šampuk docházet, může se začít rozpadat, v tomto případě ho stačí zmáčknout, udělat kuličku a pokračovat v mydlení.

Použití: Namydlete vlasy a opláchněte. Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte na mýdlence.

Složení: Sodium Cocoyl Isethionate, Decyl Glucoside, Citrus Paradisi Peel Water, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Crambe Abyssinica
Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Aqua, Althaea Officinalis Root, Kaolin, Yucca Glauca Root Extract, Panthenol, Tocopherol, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus Nobilis Oil, Citrus Limon Peel Oil, Emblica Officinalis Fruit Powder, Helianthus Annuus Seed Oil, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, CI 77007, *Citral, *Limonene, *Linalool.*Je přirozenou součástí rostlinných silic. 

Složení v českém znění: SCI + decyl glukosid (šetrný tenzid), hydrolát grep, glycerin, kokosový olej, bambucké máslo, ricinový olej, voda, kaolin, yucca extrakt, vitamín E, panthenol, modrý jíl, pudr z proskurníku, olej amla, olej habeš, esenciální oleje (litsea cubeba, grep, mandarinka, citron), slunečnicový olej.

Gramáž: 65g (+- 10% dle odparu)

Skladujte při teplotě do 25°C.

Výsledný produkt nebyl firmou Puaree testovaný na zvířatech. Veganský produkt.

Produkt je zaregistrovaný v CPNP.

Doplňkové parametry

Kategorie: Puaree
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: