Prevail Relief Valentus zdravé zažívání

Ve zdravém zažívacím systému bude tělo absorbovat potřebné živiny a správné vylučovat potravinové složky, které nevyužívá, zdravým a pravidelným vyprazdňováním. Většina jídel, které dnes konzumujeme, jsou bohužel vařené a zpracované, například těstoviny, chléb, maso, konzervy, rychlé občerstvení, sladkosti. 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870

 
Dostupnost Skladem u výrobce (> 5 ks)
Kód: 80922
1 790 Kč / ks 1 790 Kč bez DPH
Prevail Relief Valentus zdravé zažívání

Proč jsou enzymy důležité pro rozklad potravin?

Všechny živé potraviny mají od přírody v sobě enzymy. Tepelnou úpravou potravin deaktivujeme tyto přirozeně se vyskytující enzymy a zabráníme tělu přísunu potřebných enzymů. Prevail Relief obsahuje širokou škálu vegetariánských enzymů, které tělo potřebuje na podporu trávení.

Probiotika jsou důležitým klíčem, který pomáhá podporovat zdravé trávení

Probiotika pomáhají podporovat zdravé trávení tím, že udržují zdraví střevní mikroflóry a produkují enzymy. Prevail Relief je vylepšený porbiotikami, které pomáhají udržovat zdravý střevní systém.

používání:

Jedna kapsle třikrát denně s jídlem.Balení obsahuje 90 kapslí.

Tukové a mléčné enzymy:

- Lipáza

- Laktáza

Proteinové enzymy:

- Proteáza

- peptidázy 

Sacharidové enzymy:

- Amyláza

- Invertasa

- Maltáza 

Enzymy uvolňující vlákninu a živiny: 

- Celuláza

- hemicelluláz 

trávicí enzymy

Pevné zdraví začíná zdravým trávicím systémem. Jídlo dodává tělu živiny, které jsou nezbytné pro celkové zdraví a růst. V podstatě vše, co tělo dělá a jak funguje, je přímo ovlivněno tím, co jíme. Klíčem je podpora zdravého zažívacího systému, který přeměňuje potraviny, které konzumujeme, na látky, které tělo dokáže absorbovat a zpracovat.

Co se stane s jídlem, které tělo nezpracujeme?

Ve zdravém zažívacím systému bude tělo absorbovat potřebné živiny a správné vylučovat potravinové složky, které nevyužívá, zdravým a pravidelným vyprazdňováním. Většina jídel, které dnes konzumujeme, jsou bohužel vařené a zpracované, například těstoviny, chléb, maso, konzervy, rychlé občerstvení, sladkosti. Tepelné zpracování potravin a jejich pasterizace může deaktivovat některé přirozeně se vyskytující enzymy a změnit jejich výživový obsah. Když je trávicí systém namáhán, může vytvářet pocit nepohodlí, neklidu, dlouhodobý pocit plnosti a pozastavit každodenní vyprazdňování.

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

 

jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou zaručeny. 

Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. 

Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus
.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.

Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!