google.com, pub-6459270413897316, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Tropical blast - juice na regulaci hmotnosti Valentus Osvěžte se šťávami, které podporují vaši cestu k ideální váze!

Kód: 82527/6 K
Akce
Značka: valentus
od 550 Kč od 59,70 Kč / 1 ks

Zvolte variantu

Juice na hubnutí Tropical blast Valentus

Není žádným tajemstvím, že kontrola hmotnosti není snadný úkol. Proto s ním každý den bojují miliony lidí. S našimi preferovanými nápoji pro kontrolu přirozené hmotnosti

Tato chutná směs s příchutí tropického ovoce, obohacená o ingredience na přírodní bázi, které prokazatelně potlačují chuť k jídlu, zvyšují energii a stimulují detoxikaci, je výživnou dietní pomůckou, která pomáhá podporovat regulaci hmotnosti a uspokojovat chutě na sladké, aby podpořila metabolismus, náladu a soustředění vašeho těla.

Je to skvělý doplněk k jakémukoli programu na regulaci hmotnosti.

Detailní informace

14 ks balení na 2 týdny
Vyprodáno | 82527/12
Můžeme doručit do: 4.9.2024
1 050 Kč
21 ks balení na 3 týdny
Vyprodáno | 82527/18
Můžeme doručit do: 4.9.2024
1 400 Kč
30 ks balení na 1 měsíc
Vyprodáno | 82527/24
Můžeme doručit do: 4.9.2024
1 790 Kč
7 ks balení na 1 týden
Vyprodáno | 82527/6 K
Můžeme doručit do: 4.9.2024
550 Kč
28 ks balení na měsíc
Vyprodáno | 82527/28
Můžeme doručit do: 4.9.2024
1 790 Kč
Tropical Blast 30 x 5,3 g
Skladem | 82527/TRO
Můžeme doručit do: 1.8.2024
1 590 Kč

Detailní popis produktu

Prevail Tropical Blast od firmy Valentus   je podle informací o výrobce tvořen přírodními látkami potlačujícími chuť k jídlu a složkami, jako jsou Carcinia Cambogia a malinové keytony, o kterých je známo, že pomáhají vylučovat vodu z organismu a kontroluji tělesnou hmotnost a tím napomáhají hubnutí. 

Složení:   Inulin, prášek z rýžových otrub, kyselinu citrónovou, syrovátkový proteinový izolát (mléko), aroma, sladidla (steviolglykosidy, sukralózu), výtažek z ovoce pomerančovníku čínského, přírodní kofein, garcinie kambodžskou, , protihrudkující látka (oxid křemičitý), chrom (jako chrom pikolinát).

Prevail Tropical Blast Czech podle informací od výrobce   neobsahuje lepek bez chemických látek a glutamátu.  Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein nebo sladidla v případě, že máte nějaké zdravotní problémy a užíváte léky, konzultujte užívání nejprve se svým lékařem, jedná se o doplněk stravy.

Návod na přípravu nápoje:   Pro maximální účinek rozmíchejte obsah 1 sáčku (5g) s 500 ml vlažné nebo studené vody, nechte chvíli odstát. Pijte každý den ráno po dobu 6 dnů a sedmý den si udělejte pauzu a nápoj nepijte. Dodržujte pitný režim. Nápoj má tropické-ovocnou příchuť, je sladký.

Informace poskytované na této webové stránce neslouží jako osobní konzultace s lékařem a neměly by být považován za individuální lékařskou pomoc. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu a jedná se pouze o doplněk stravy

TOTO NENÍ DIETU!  Výsledky případného snižování váhy se budou u jednotlivých osob lišit a nemohou být dopředu zaručeny. Někdo hubne už první měsíc, jinému to trvá déle. Ale podle zkušeností moji a dalších lidí opravdu džus funguje.

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!