Vitality Spray Czech Zajistěte si přísun energie

 
Tip Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Vitality Spray Czech. Zajistěte si přísun energie s potřebnými vitamíny ve nové formě v podobě spreje.Sprej má příjemnou ne výraznou chuť. Pomáhá udržovat energii během celého dne, snižuje únavu a vyčerpanost, zvyšuje vás výkon a výdrž 

 

Dostupnost Zvolte variantu Dodáváme 6 -9 dní Dodáváme 6 -9 dní Dodáváme 6 -9 dní
Ks
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 1 790 Kč 4 500 Kč 3 400 Kč od 1 790 Kč bez DPH
1 790 Kč / ks 4 500 Kč / ks 3 400 Kč / ks od 1 790 Kč    
Kód produktu 80934/1 B 80934/3 B 80934/2 B Zvolte variantu
Značka Valentus
Webová stránka značky valentus.com/cernapecenakava
Kategorie Spreje
 

Vzorec vitality poskytuje živiny, jako je niacin (B3) a vitamín B6, které přispívají ke správnému fungování metabolismu a dodávají energii. Vitamín B12 snižuje únavu a pocit vyčerpání.

 

Vitality Spray Czech. Snižuje únavu a únavu, také vám pomáhají chránit a posilovat imunitní systém

Jedná se o nový typ produktu , kde jen pomocí sprejů podporujete svůj každodenní život . Podporují optimální buněčné zdraví. Pomáhají vám udržovat vysokou hladinu energie.

Sport je spojen se zátěží, dosahování maximálních sportovních výkonů se často pojí se zvýšenou mírou stresu.
Nejen tělo, ale i psychika má vliv na fungování imunity. Proto je třeba takto zatěžovanou a často oslabenou imunitu cíleně posilovat a organismu tak nedovolit ztratit potřebnou obrany schopnost.Prevail-Veratrol-Spray-Game-changer

Vitality Spray Czech – přítel do nepohody
Imunita není v ohrožení pouze v zimních měsících, kdy na vás útočí viry a jiné nemoci.
Cvičení samotné zlepšuje vaši celkovou kondici, což může posílit váš imunitní systém - obrana těla proti infekcím. Některé studie ukazují, že cvičení „střední intenzity“ může snížit počet nachlazení.

Resveratrol je jednou z nejúčinnějších molekul při zachycování volných radikálů, proto je velmi vhodné jej užívat při hledání účinného antioxidantu od 30 let nebo dříve, pokud jste kuřák, jednu tobolku denně.

Účinky produktu Vitality Spray Czech se blíží zázraku, jde o unikátní přírodní doplněk stravy vhodný zejména pro posílení imunity.
Jedinečná kombinace přírodních látek živočišného a rostlinného původu celkově podporující
zdraví.

U lidí s vysokým stupněm stresu. Resveratrol je velmi užitečný v boji proti oxidačnímu stresu, jedné z hlavních příčin stárnutí.

Vitality Spray Czech je silný antioxidant, který obsahuje resveratrol. Molekula proti stárnutí, kterou všichni chceme!
Resveratrol je látka extrahovaná hlavně z kůže hroznů, která se používá pro červené víno. Množství se mimo jiné liší v závislosti na tom, kde se hrozny pěstují, době sklizně.

Nový obrázek_1 Vědecké studie ukazují, že to může být jedna z nejúčinnějších látek, které pocházejí z rostlinných extraktů a zlepšují tak zdraví.
Veratrol je jedním z našich čtyř převládajících výživových sprejů. Dnes lidé na celém světě zažívají nový druh zdraví a vitality.
Pokud hledáte bezpečný způsob, jak zabránit nachlazení, může být pravidelným cvičením, mírná aktivita je jistě vhodná, ale nikoli jediná účinná metoda.Sport je spojen se zátěží, dosahování maximálních sportovních výkonů se často pojí se zvýšenou mírou stresu.
Nejen tělo, ale i psychika má vliv na fungování imunity. Proto je třeba takto zatěžovanou a často oslabenou imunitu cíleně posilovat a organismu tak nedovolit ztratit potřebnou obrany schopnost.Prevail-Veratrol-Spray-Game-changer
 Účinky produktu Vitality Spray Czech se blíží zázraku, jde o unikátní přírodní doplněk stravy vhodný zejména pro posílení imunity.
Jedinečná kombinace přírodních látek živočišného a rostlinného původu celkově podporující
zdravíPoužívání: 

Užívejte jednou denně. Před použitím sprej protřepejte, držte ho vzpřímeně a stříkejte 7krát do úst. Nedoporučuje se pro děti mladší 12 let.

Sprej vám vydrží 30 dní, má 27 ml.

složení:

  • Niacin B3
  • Vitamin B6
  • Vitamín B12
  • Extrakt z listů borůvek
  • Šťáva z granátového jablka
  • Gotu Kola

GOTU KOLA

Gotu kola (Pupečník asijský)  je jednou z nejúčinnějších bylin pro  regeneraci nervové soustavy . Zklidňuje a posiluje nervový systém , podporuje  inteligenci, dlouhověkost a paměť.  Pozitivně ovlivňuje nervová onemocnění, včetně depresivních stavů. Podle odborníků látky obsažené v Gotu kole také zvyšují tvorbu kolagenu v kostech a chrupavkách a napomáhají zlepšení periferního krevního oběhu.

niacin

Vitamín B3 - Niacin ovlivňuje naši duševní vyrovnanost, mentální a nervovou rovnováhu pomáhá nám vyrovnat se s výkyvy nálad a podporuje činnost nervového systému podílí se také na hospodaření našeho těla s vodou a tím příznivě působí na pokožku,  snižuje hladinu "škodlivého cholesterolu" v krvi a hladinu cukru v krvi, přispívá ke správné metabolismu pro tvorbu energie.

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

 

jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou 


zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus
.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. 

Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. 

Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.

Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!

Naše produkty: 

132041787 3554600437909012 9192092659444192348 n
Collagen Complex Valentus
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80901

CollagenComplex – unikátní kloubní výživa Pečujte o váš pohybový aparát a doplňte vašemu tělu, kloubům a kostem důležité vitamíny a minerály, které vám poskytne přípravek...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Prevail 24/7 Carb Burner
Prevail 24/7 Carb Burner
TipDoprava zdarma
Dodáváme za 10 dní
Kód: 70

2 odlišné vzorce, které maximalizují výsledky hubnutí AM formula pro akční den, odbourávání tuků a pocit sytosti PM formula pro klidný spánek a efektivní vstřebávání...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Prevail emulin C
Prevail emulin C
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80274

1. manažer uhlohydrátů na světě. Snižuje negativní účinky cukru v krvi .Pomáhá regulovat krevní tlak .Snižuje riziko cukrovky. Prevence zánětu kloubů.Obsahuje antioxidanty...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Prevail Max
Prevail Max
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80262/1 B

Prevail MAX™  Spray Na mikroskopické úrovni lidských buněk zvyšuje Valentus Prevail MAX vstřebávání živin a podporuje zdravý výkon buněk - nutriční průlom pro vaše...

od 1 790 Kč
(od 1 790 Kč bez DPH)
Prevail MORE Detox
Prevail MORE Detox
TipDoprava zdarma
Dodáváme za 10 dní
Kód: 49

Podporuje vlastní přirozenou schopnost těla detoxikovat se Podporuje imunitní a kardiovaskulární systém Zvyšuje energii a zrychluje metabolismus Podporuje zdravé pH v těle...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Prevail V-TOX
Prevail V-TOX
TipDoprava zdarma
Dodáváme za 10 dní
Kód: 96

Detoxikační bylinný čaj. Podporuje činnost střev a správné trávení. Pomáhá při detoxikaci jater. Podporuje zdravý a klidný spánek. Podporuje přirozený proces. čištění těla...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Previal eMulin M
Previal eMulin M
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80271

Snižuje negativní účinky cukru v krvi .Pomáhá regulovat krevní tlak .Snižuje riziko cukrovky .Zlepšuje kvalitu spánku .Prevence zánětu kloubů. Obsahuje antioxidanty .Může...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)
Previal Fiber Plus
Previal Fiber Plus
Tip
Dodáváme za 10 dní
Kód: 80268/1 B

Obsahuje 7 nejsilnějších ingrediencí k podpoře hubnutí na světě .Pomáhá vstřebat vitamíny a minerály .Blokuje vstřebávání tuků .Stabilizuje hladinu cukru v krvi .Snižuje...

1 790 Kč
(1 790 Kč bez DPH)