Veratrol 60ml Spray English (2 pack) Valentus: Resveratrol, sprej, anglický, antioxidanty, vitalita. Zažijte sílu Veratrolu s naším 60ml sprejem English - dvou-balení vitalita!

Kód: 82896
Značka: valentus
1 999 Kč –10 % 1 790 Kč 895 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
4.7.2024
Možnosti doručení

Veratrol Anglický Sprej 60ml (2 Balení)

2 za 1 – Získejte 2 stejné 60ml spreje s každou objednávkou

Představujeme Vám Valentus Veratrol Sprej, jedinečný antioxidantový sprej, který přináší celkové omlazení těla díky výjimečným složkám. S touto impozantní formulí můžete dosáhnout rovnováhy v boji proti stárnutí a podpoře celkového zdraví.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prožijte revoluci v péči o vaše zdraví a krásu s Valentus Veratrol Sprejem – nejnovějším odrazovým můstkem ve světě celkového omlazení. Dvojnásobnou sílu získáte nejen ve dvou baleních za jednu cenu, ale také prostřednictvím resveratrolu, silného antioxidantu na rostlinné bázi, který vám pomůže vyrovnat se s výzvami stárnutí.

Goji šťáva a vitamin C poskytnou vašemu imunitnímu systému potřebnou podporu, zatímco celková směs přírodních ingrediencí v každém spreji podnítí omlazení těla, zvýší vitalitu a pomůže vám dosáhnout optimálního zdraví.

S Valentus Veratrol Sprejem nejen ochutnáte zdraví, ale uvidíte jeho pozitivní vliv na vaše každodenní životy.

Klíčové Vlastnosti:

  • Resveratrol – Silný Antioxidant: Resveratrol, výrazný antioxidant z rostlinné báze, je klíčovou složkou Veratrol Spreje, který působí jako ochranný štít proti škodlivým účinkům volných radikálů.

  • Goji Šťáva - Podpora Imunitního Systému: Obsah goji šťávy přispívá k posílení imunitního systému, což je klíčový prvek celkového zdraví.

  • Vitamin C - Pro Psychické Funkce: Vitamin C, známý pro svou úlohu v podpoře psychických funkcí, přispívá k normálním náladám a soustředění.

Celkové Omlazení Těla:

Valentus Veratrol Sprej byl vyvinut speciálně k podpoře hojení a celkového omlazení těla. Jeho účinná kombinace vitamínu C a exotických super ovocných extraktů zrychluje obnovu kolagenu, podporuje hbitost, pružnost vlasů a zvyšuje pružnost pokožky.

Zdraví v Spreji:

Série Prevail Výživových Sprejů od Valentus nabízí nejen Veratrol, ale také další produkty pro zlepšení celkové pohody. Zdraví nikdy nechutnalo tak dobře! Lidé po celém světě díky Valentus Spray zažívají nový způsob dosažení vitality a celkového blaha.

Ingredience:

Čištěná voda, vitamín C, koncentrát šťávy z goji, koncentrát šťávy noni, koncentrát šťávy z mangostanu, koncentrát šťávy amalaki, koncentrát šťávy z aloe vera, koncentrát šťávy z granátového jablka, koncentrát šťávy z maqui, koncentrát šťávy z černého rybízu, resveratrol, extrakt z hroznových semen (viniční vinné révy, Pinefera), extrakt z kůry (Pinus Pinaster), přírodní aroma, kyselina citronová, citrát draselný, sorbát draselný, glykosidy steviolu.

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!