Prevail V-TOX

Očista těla bylinný čaj. Podporuje činnost střev a správné trávení. Pomáhá při očista  jater. Podporuje zdravý a klidný spánek. Podporuje přirozený proces. čištění těla Zvyšuje imunitu.

Pomůžeme objednat zde pře formulář CZ

nebo 

Nový obrázek_2

Prevail V-TOX je vynikající směs přírodních ingrediencí pocházejících z celého světa, které vytvářejí silný a silný čaj, který:
Podporuje přirozený vylučovací proces těla;
 
Podporuje pravidelnost a zdravý trávicí trakt; a Zlepšuje trávení a přirozené funkce moči.
 
  • ŽÁDNÉ PŘIDANÉ CHEMIKÁLIE
  • PŘÍRODNÍ SLOŽKY
  • IMUNUJTE ZVYŠOVÁNÍ KVALIT
Při použití se sadou produktů pro regulaci hmotnosti Prevail jsou vylepšeny synergické efekty V-TOX.
Návod k použití: Noční čaj - vypijte jeden šálek přípravku Prevail V-TOX před spánkem.
 

Složky Valentus Prevail V-tox

Prášek z pomerančové kůry, extrakt z šípkového ovoce, extrakt z kořene marshmallow, extrakt z květů zimolezu, extrakt z květů heřmánku, extrakt z listů Uva Ursi, extrakt z máty peprné, extrakt z listů serra, extrakt z kůry buckhornu.

Šípek
Pomáhá při zánětu močových cest, ledvin a kolik žaludku. Obsahuje antioxidanty a
pomáhá čistit střeva.

Kořen lopuchu
Pomáhá při očista těla, stimuluje činnost ledvin. Může mít projímavé účinky.

Zimolez japonský
Používá se v čínské medicíně, snižuje horečku a nachlazení a podporuje imunitní
systém.

Máta peprná
Máta je široce používaná k podpoře trávení a ke zklidnění žaludku.

Pomerančová kůra
Používá se v tradiční medicíně na podporu imunitního systému, udržuje v normálu stav
bránice.

Heřmánkový květ
Podporuje vyváženou náladu a spánek.
 
Detoxikační bylinný čaj.Podporuje činnost střev a správné trávení.Pomáhá při detoxikaci jater.Podporuje zdravý a klidný spánek. Podporuje přirozený proces čištění těla. Zvyšuje imunitu

Prevail V-TOX je vynikající směs přírodních ingrediencí pocházejících z celého světa, které vytvářejí silný a silný čaj, který:
  • Podporuje přirozený vylučovací proces těla;
  • Podporuje pravidelnost a zdravý trávicí trakt; a
  • Zvyšuje trávení a přirozenou funkci moči.
 
ŽÁDNÉ PŘIDANÉ CHEMIKÁLIE
PŘÍRODNÍ PŘÍSADY
IMUNUJTE ZVÝŠENÍ KVALIT
 
  • Jednou z hlavních funkcí je odstraňování toxinů, které se v těle hromadí. Detoxikační proces usnadněný očištěním je tak důležitý, protože pomáhá udržovat zdravou rovnováhu ve vašem těle. Všichni naturopatičtí lékaři, se kterými jsme hovořili, považují toto očištění za skutečně klíčovou součást osobního zdraví a wellness.
  • Odstranění toxinů a odpadu z těla může poskytnout řadu zdravotních výhod, včetně zvýšené energie, ale také optimalizace neurologických funkcí pro špičkový výkon. Další výhody dobrého produktu pro čištění tlustého střeva, jako je nový čaj Valentus V-TOX, pomáhají snižovat plyn a nadýmání a nabízejí pocit zastřihovače v oblasti břicha.
  • Jsme tak nadšení z tohoto nového přírůstku do produktové řady Valentus. Máme lidi, kteří vzorkují V-TOX, a posudky jsou více než povzbudivé. Toto je produkt, o který lidé žádali. 
  • Při použití se sadou produktů pro regulaci hmotnosti Prevail jsou vylepšeny synergické efekty V-TOX. Je to opravdu konečná očista tlustého střeva.

Návod k použití
Dopřejte si jeden šálek čaje vždy před spaním jednou za 2 až 3 dny. Balení je na 2 měsíce.
Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. 

 

 

 

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

 

jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou 


zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus
.

 


.