MSM, organický komplex síry 1000 mg, 60 kapslí Posilněte svůj den s MSM a uvolněte svou vnitřní vitalitu!

Kód: 195
549 Kč 549 Kč / 1 ks
Dodáváme do týdne
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

MSM (metylsulfonylmethan) je organický sloučenina síry, která se nachází v našem těle a hraje klíčovou roli v několika důležitých funkcích. Tyto funkce zahrnují podporu zdravých pojivových tkání, flexibilitu chrupavek, zdravou pokožku, detoxikaci, imunitu a metabolismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MSM, organický komplex síry, má řadu výhod, které pomáhají udržovat tělo v optimálním stavu. 

  1. Detoxikace: podporuje funkci jater a ledvin při čištění těla od škodlivin.

  2. Bioelektrické signály: podporuje přenosovou soustavu bioelektrických signálů v těle, což je důležité pro funkci tělesných systémů.

  3. Metabolismus: napomáhá metabolismu vitaminu B1 a biotinu, což je nezbytné pro přeměnu sacharidů na energii.

  4. Inzulín:  pomáhá normální funkci inzulínu, což je důležité pro zachování zdravého krevního cukru.

  5. Antioxidanty: pomáhá tvorbě super antioxidantu glutathionu, který pomáhá chránit tělo před volnými radikály a poškozením buněk."

Síra je nezbytná pro udržení tvaru proteinů a je hlavní složkou keratinu, který tvoří vlasy, nehty a pokožku. Ačkoli je síra často vnímána jen jako součást sloučenin, jako jsou methionin a glutathion, má mnohem širší spektrum funkcí v těle.

Nedostatečný příjem síry může vést ke zhoršení zdraví, což zdůrazňuje potřebu zajistit dostatečný příjem síry ze stravy. Abyste podpořili své tělo, zvažte použití doplňku stravy s MSM, jako je naše organický komplex síry MSM 1000 mg s 60 kapslemi."

MSM (methylsulfonylmethan) se skládá ze skupin síry, kyslíku a methylu a poskytuje tělu snadno přístupnou zásobu síry.

OptiMSM® je vědecky ověřená značková forma MSM vyráběná v USA.

OptiMSM® je celosvětově uznáván pro svou bezpečnost a čistotu a je vyráběn jedinečným vícestupňovým destilačním procesem k odstranění nečistot. 

Nedávná studie prokázala rychlou absorpci síry OptiMSM a začlenění do tkáňových proteinů.

S přibývajícím věkem ztrácí pružné tkáně svoji elasticitu, která může vést k pokleslé a vrásčité kůži, stejně tak k méně pružným svalům a méně pružným kloubům.

Kromě vytváření vazeb mezi bílkovinami, je také zapotřebí síry pro správnou strukturu a biologickou aktivitu enzymů. Pokud nemáte dostatečné množství síry ve vašem těle nemusí tyto enzymy optimálně fungovat. (zdroj informací: www.nutraingredients.com, mercola.com)

Při působení MSM dochází k podpoře lepší vstřebatelnosti ostatních vitamínů v těle.

V každé kapsli MSM - organickém komplexu síry najdete :

OptiMSM ® (methylsulfonylmethan) - vysoce kvalitní 4 -stupňová přísná destilaci od výrobce; tím se zajišťuje konzistence a čistota.

  • Methylsulfonylmethan a Glukosamin napomáhá k udržení pružnosti a pohyblivosti kloubů
  • MSM se nachází v kolagenních vláknech v chrupavkách; pomáhá zvyšovat zdraví kloubů a hlavně jejich flexibilitu a pohyblivost (pro lidi trpící artritidou a jinými kloubními onemocněními)
  • MSM se přirozeně vyskytuje v čerstvých potravinách (čerstvé ovoce, zelenině, vejcích, mléce a mase), vytrácí se ale během zpracování těchto potravin (nadměrnou tepelnou úpravou), proto většina lidí trpí nedostatkem síry. MSM je přirozeným zdrojem organické síry, která souvisí s hezkým vzhledem a pružností pokožky a vitálními vlasy a nehty
  • pomáhá zlepšovat stav (zmenšuje projevy) při pylových a potravinových alergiích (pozitivně ovlivňuje mj. ekzémy, akné, poškozené vlasy, slabé nehty a v neposlední řadě stárnutí kůže, také pomáhá při svalových křečích)

MSM vám pomůže s detoxikací těla, optimální cirkulací krve, urychlením růstu vlasů a nehtů a v neposlední řadě se vstřebáváním živin z potravy.

L - methionin - aminokyselina síry podporuje v těle produkci Glutathionu (podporuje imunitu, vitalitu a revitalizaci organismu; chrání organismus před oxidačním stresem) . Při metabolismu L - Methioninu vzniká látka S-adenosylmethionin (SAMe), která se podílí na udržování fluidity membrán a tvorbě významného buněčného antioxidantu Glutathionu. Jaterní onemocnění jsou velmi často provázena poklesem SAMe v buňkách.

R - alfa lipoová kyselina - zvyšuje hladinu Glutathionu; R - alfa lipoová kyselina nabízí lepší biologickou dostupnost.

Organické síry (zeleninová směs) - přirozeně se vyskytující organické sloučeniny síry se nachází v určité zelenině. Jedna taková skupina živin tzv. isothiocyanates jsou odvozeny od sloučenin obsahujících síru a nacházejí se v brukvovité zelenině, jako je brokolice, kapusta a listová zelenina. Alicin další organická sloučenina síry je prospěšná fytochemická část, která se nalézá v česneku .


Zdraví v jedné kapsli: Proč vyzkoušet MSM organický komplex síry?
 

Síra, kterou obsahuje MSM, je nezbytný minerál, který hraje klíčovou roli ve většině tělesných funkcí.

Je součástí mnoha bílkovin, které se podílejí na udržení správného tvaru a funkce kloubů, vlasů, pleti a nehtů. Tyto bílkoviny, jako například keratin, obsahují vazby síry, které udržují jejich pevnost a flexibilitu


msm-organicky-komplex-siry-1000-mg-60-kapsli (1)

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.