google.com, pub-6459270413897316, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Europa Cocoa čokoláda Valentus na podporu hubnutí

Horká čokoláda Valentus na podporu hubnutí? 

STOP přejídání! 

Příjemné naladění na celý den a ještě i výborně chutná? Když to čteš ani nevěříš. Naše čokoládka je tak výborně namíchána, že kromě výjimečné chuti, díky belgické čokoládě má také silný účinek na naše tělo a podporuje naše hubnutí.

 Koupit na webu 

132000647_3550642088304847_6619799567946485176_n

Účinky horké čokolády:

Kdy je nejlepší nápoj používat?

Ideální je horkou čokoládu pít ráno v kombinaci s ketocreamerem pro lepší efekt. Také si můžete naši čokoládku vychutnat iv odpoledních hodinách. Kakao se dá perfektně využít i ke snídani, kdy si ho můžete vmíchat i do jogurtu nebo vloček, když máte chuť na sladké.

 Koupit na webu černá pečená káva valentus 

Předložení jednoho portu:

L-Tyrozín

zlepšuje efektivitu cvičení, urychlení regeneraci a zvyšuje fyzickou výkonnost. Tyrosin má také unikátní schopnost předcházet přetrénování, přispívá ke zrychlení spalování tuků a redukci váhy. Je prekurzorem pro tvorbu adrenalinu.

Tato prospěšná látka se projevuje iv činnosti trávicí soustavy, jelikož v jejím důsledku máme menší chuť k jídlu (snížený apetit). Účinky tyrosinu se podepisují i na lepším metabolismu tuků či zamezení výskytu katabolismu, což se v konečném důsledku projeví na štíhlé postavě.

Chrom

je silná podpora látkové přeměny makronutrientů (cukry, tuky, bílkoviny) a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Chrom má příznivý vliv v boji s nadváhou, pomáhá redukovat tělesnou hmotnost a podporuje metabolismus glukózy. Také přispívá k regulaci a stabilizaci hladiny krevního cukru, čímž příznivě ovlivňuje krevní tlak. Chrom je životně důležitý stopový prvek, hrající roli při metabolismu cukrů. Nedostatek chromu v organismu může komplikovat náležité využití stravou přijatých cukrů. Jedním z projevů jeho nedostatku je obrovská chuť na sladké. Dostatečný příjem chromu tedy může být cestou k dobrému fyzickému pocitu i štíhlé linii.

Pro koho je naše čokoládka určena?

Pro každého, kdo má problém s přejedením nebo nutkáním pořád něco jíst, neodolatelná chuť na sladké a chtějí se zbavit přebytečných kilogramů.

Tento potravinový doplněk není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. 

V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat! Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí. 

Návod: Smíchejte 1 sáček s 250 ml teplé vody, můžete dochutit mlékem, kakao je sladké.

 

NEJEDNÁ SE O DIETU! Výsledky případného snižování váhy se budou u jednotlivých osob lišit a nemohou být dopředu zaručeny. Někdo sníží váhu už první měsíc, jinému to trvá déle. Ale dle zkušenosti moji a dalších lidí, kakao funguje. 

Informace poskytované na této webové stránce neslouží jako osobní konzultace s lékařem a neměly by být považován za individuální lékařskou pomoc. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu a jedná se pouze o doplněk stravy 

 

 

 

 

131831072_851788662320563_8694862364292313252_n