Breakthrough přírodní zázrak energie, očista těla

Prevail Breakthrough AM / PM-  jsou dva jednoduché recepty, které se používají ráno a večer. Díky tomuto produktu budete fit, zdraví a šťastní po celý den. Receptura, která je dočasně zdrojem antioxidantů a probiotik, které mění střevní flóru. 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870

Dostupnost Skladem u výrobce (> 5 ks)
Kód: 80964
1 790 Kč / ks 1 790 Kč bez DPH
Breakthrough přírodní zázrak energie, očista těla

Průlomová formule AM ​​Prevail obsahuje produra® Bacillus coagulans, bakterie vytvářející spory, probiotika spór, která nejsou tak dobrá. Pomůže snížit nesnášenlivost cholesterolu a laktózy při vzdělávání hladin HDL a lipidů. 

Watch Prevail Breakthrough je celé jídlo, silný nutriční nápoj, který vás očista těla ikuje. Tradičně se používá v bylinné medicíně jako diuretikum a projímadlo k léčbě poruch trávení. Tento vzorec může pomoci tělu proti kvasinkové infekci Candida,

Prevail Breakthrough je jednoduchá Dvanáctidenní očista.   Pomáhá při trávení a očista těla, reguluje hmotnost a pomáhá s hubnutím , je zdrojem antioxidantů a probiotik.

Obsahuje dvě formule AM a PM formule, které jsou určeny pro ranní a večerní použití.

benefity:

  • Přírodní potravina a účinný nápoj určený k očista těla ikaci těla a dosažení zdraví.
  • Podporuje přirozené úrovně kvasinek.
  • Může zlepšit absorpcí živin v těle.
  • Může posílit metabolismus.
  • Čtvrtletní program (každých 90 dní) je navržen pro snadné použití pokud nastolení optimálního prostředí pro trávení a očista těla ikaci postačí jen 12 dní.

  • Jemný denní probiotický nápoj je zdrojem antioxidantů a probiotik, která dočasně mění střevní flóru.
  • Pomáhá zvyšovat hladinu celkového cholesterolu a HDL a současně má příznivé účinky zlepšením stavu lipidů.
  • Pomáhá snižovat intoleranci laktózy.
  • silný výživný nápoj na celé jídlo určený k očista těla ikaci a pomoci tělu dosáhnout vitálního zdraví.
  • Tradičně se používá v bylinné medicíně jako diuretikum a projímadlo (aperient) a k léčbě zažívacích poruch.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.

Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!