Brazilská pražená káva na hubnutí Valentus

Není žádným tajemstvím, že hubnutí není snadný úkol. Proto miliony lidé s tím bojují každý den. Chceme to trochu usnadnit, proto jsme vytvořili Brazilian ROAST!Formulováno s přírodními ingrediencemi a více než 100 % vaší denní doporučené dávky minerálu Chrom. Brazilian ROAST je skvělým doplňkem jakéhokoli programu na regulaci hmotnosti.A jako by pomáhat zdravě řídit váhu nebylo dostatečně vzrušující, počkejte, až ochutnáte tento lahodný nápoj! Budete to milovat!

Nový obrázek_2

 

Nastartuje metabolismus Snižuje pocity hladu Podporuje spalování tuků Zlepšuje soustředění a náladu Zvyšuje energii Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi Není žádným tajemstvím, že hubnutí není snadný úkol, a proto s ním každý den bojují miliony lidí.Formulován s nejlepšími přírodními ingrediencemi z některých z nejzachovalejších míst na světě!

Chceme, aby to bylo mnohem snazší, proto jsme vytvořili Brazilská pražená káva Valentus , která je navržena tak, aby posunula vaši váhu na další úroveň!  Černá pečená káva Neurologický systém pro optimální výkon nelze dosáhnout pomocí jediné živiny, vyžaduje to „hromadu“ (nebo skupinu) několika nezávisle prováděných živin, které spolupracují.

Cítit se dobře bude pro vás normální.

Máme výsledky !!!

Co dělá Brazilská pražená káva Valentus tak dobře?

Hlavní přísady :
 

Kofein Anhydrous

Obsahuje "bezvodný" kofein, což je vysoce koncentrovaný kofein, který se lisuje za sucha z kávových zrn a listů. Podporuje spalování tuků a zrychluje metabolismus. Podporuje bdělost a mozkovou činnost.

L-Tyrosin

Je aminokyselina, kterou si tělo přirozeně vytváří samo. Ale když je člověk ve stresu, pod tlakem, málo spí anebo je nemocný, tak tělo není schopné si L-Tyrosin tvořit samo a to má pak za následek únavu, depresi anebo snížené libido.

Chromium Picolinate

Pomáhá k normální hladině krevního cukru, zlepšuje využití sacharidů v organismu a snižuje chuť na sladké. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Zlepšuje krevní oběh a pomáhá při rekonvalescenci po infarktu.

  • Nastartuje metabolismus
  • Snižuje pocity hladu
  • Podporuje spalování tuků
  • Zlepšuje soustředění a náladu
  • Zvyšuje energii
  • Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi

Návod k použití

  • Smíchejte 1 sáček s 250 ml teplé vody, můžete dochutit jako vaši běžnou kávu (mléko, cukr).
  • Dodržujte pitný režim. Produkt užívejte 6 dní a pak 1 den pauza. Balení obsahuje 24 sáčků.
  • Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.
  • Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí. Káva Azera (Coffea Arabica), L-tyrosin, bezvodý kofein (98%), přírodní barvivo, protispékavá látka (oxid křemičitý), vitamín B6 (jako pyridoxin HCl), chrom (jako chrom pikolinát) 

 

Tento produkt se zasílá výhradně od výrobce společnosti Valentus. V České distribuci nelze prodávat.  Po objednání vás budeme kontaktovat telefonicky a pomužeme s objednávkou.

Cena je i s dopravou a DPH. Dodání cca. do 21 dní.  Bude vám vytvořena registrace u výrobce společnosti Valentus kde naleznete odakz na DHL a spousty dalších možností jak ušetřit na produktech až 45% 

Nový obrázek_2