Neseďte jenom na zadku.

Neseďte jenom na zadku. Pokud chcete mít silnou imunitu, doplňujte do svého těla vitamíny a minerály a neseďte jenom na zadku, ale se také hýbejte. Imunní systém je něco, co je potřeba chránit a pečovat o něj. Je to souhra příjmu a výdeje.

Když organismu dáme vše důležité pro správné fungování, odmění nás silnou imunitou. Běžné projevy selhání imunity zná asi každý z nás – únava, vyčerpanost, nemoc. Jak se tomu vyhnout?

C-DEFENZ Valentus dodává do těla důležité vitamíny a minerály, podporuje imunitu, chrání před stresem, snižuje pocit únavy, dodává přísun energie. 

 

Proč jsou pro nás tak vitamíny a minerály důležité? Jejich nedostatek poznáte, tělo vám samo řekne, co mu chybí. U hořčíku (magnesia) dochází při vyplavení z těla a jeho nedostatku ke svalovým křečím a bolestem hlavy.

Může se objevit nespavost, třes, celková slabost a brnění končetin, točení hlavy, zrychlený tep, pokles tlaku. Vyskytuje se sice v ovoci a zelenině a ořechových plodech, ale vyplavuje se denně z těla ven: stresem, fyzickým pohybem a nelze ho v těle udržet, musí se doplňovat. 

Zinek a vitamín E mají vliv na růst, vývoj, zdravé nehty a vlasy. Hojení ran, plodnost, stav pleti. Zinek má také vliv na duševní vývoj člověka. Zdrojem jsou potraviny a semínka, luštěniny, žloutky. Pokud se nechcete hlídat, zda máte těchto minerálů a vitamínů dostatek a chcete předejít následkům, zjednodušte si život a doplňte vše potřebné s C-DEFENZ Valentus, stačí si dát dvě tobolky denně, zapít vodou a máte vyřešeno. 

 

Velmi důležitý je vitamín D, který vzniká při opalování na sluníčku. Při jeho nedostatku ne jen kazí zuby, ale dochází k deformaci kosti a svalových křečím. Posiluje obranyschopnost organismu a jeho odolnost proti infekcím, stejně jako vitamín C.

Vitamíny z řady B jsou pro tělo nenahraditelné. Mají vliv snad na vše, ať je to chuť k jídlu, dobrá nálada, energie, soustředěnost, správná funkčnost nervového systému, klidné spaní, odolnost vůči infekcím. C-DEFENZ Valentus je zdrojem všech těchto důležitých minerálů a vitamínů potřebných pro tělo. Posiluje imunitu při fyzické námaze a pomáhá odolávat stresu. 

 

Efekt lupa
cdefenz
 
140938175 10219074293196732 1127643399308738292 n
 
 

Nová generace výživy je tady! Imunitní podpora je nyní POTŘEBA více než kdy jindy!  

Dobré imunity je obtížné dosáhnout pouze při správné stravě, proto jsme vyvinuli naše kapsle C-DefenZ podporující imunitu plné nejvyššího množství vitamínů a živin. ZAČNĚTE SVŮJ DEN SILNÝ!

Silná imunita je velmi důležitá a velmi těžko ji dosáhnout pouze za pomoci stravy. Proto je třeba podpořit svou imunitu užíváním vitamínů. Prevail CDefenZ pomáhá podporovat a chránit imunitní systém vašeho těla.

Vitamin D je známý jako sluneční vitamín a je obtížné udržet potřebnou hladinu tohoto vitaminu v těle během celého roku. Vitamín C se nachází v různých druzích ovoce a zeleniny, ale v těle se neukládá a proto je třeba jeho dávku doplnit.

benefity:

  • podporuje a chrání imunitní systém
  • snižuje únavu a pocit vyčerpání
  • chrání buňky před oxidačním stresem
  • má pozitivní vliv na metabolismus
 
Víte, jak zjistit jaký krém je nejlepší na vrásky?
Víte, jak zjistit jaký krém je nejlepší na vrásky?

Víte, jak zjistit jaký krém je nejlepší na vrásky? Zjistit, jaký je nejlepší krém proti vráskám, není až tak složité, pokud dáte na doporučení ostatních nebo si přečtete různé recenze na internetu. Při výběru vždy rozhoduje typ pleti, věk a zda chcete krém na vrásky kolem očí nebo na tvář. Pleť s nárůstem věku stárne, ztrácí svoji pružnost a je pomalejší na hojení a regeneraci. Potřebuje pomoc z venku. Tyto vrásky jsou do naši tváře vryté každodenní mimikou, nejvíce jich je na čele. Poradí si i s váčky pod očima. INSTANT YOUTH VALENTUS  je jeden z nejlepších krémů, díky kterému můžete vypadat mladší a snížíte výskyt vrásek za pár minut.  Máte v obličeji vějíře vrásek? Kolem nosu, úst, očí a na čele se tvoří vějíře vrásek, které rozčilují nejednu ženu. Muži vrásky...

Jaký má imunita vliv na naše zdraví?
Jaký má imunita vliv na naše zdraví?

Jaký má imunita vliv na naše zdraví?  Všichni víme, že pokud je narušená imunita, máme větší náchylnost k nemocem.  Dá se tomu předejít posílením organismu a vším, co imunitě prospívá. Takže více spát, hýbat se, mít přísun vitamínů a minerálů a hlavně se vyhnout vyčerpanosti, která je spouštěčem nemoci. Důležitá je obranyschopnost, pomáhá překonat infekci a tu podpoříte cvičením, procházkami, fyzickou aktivitou a pobytem na čerstvém vzduchu.   S Previall Immune Boost Valentus nemusíte řešit, kdy si vezmete vitamín C, půjdete zaběhat nebo kousnete do jablka. Je celý nabitý imunitou a přírodními vitamíny a minerály, které podporují stabilní zdraví během celého roku. Může se používat každý den na podporu zdravého imunitního systému. Je vhodný i pro těhotné žen...

Hnědé a tmavé pigmentové skvrny v obličeji
Hnědé a tmavé pigmentové skvrny v obličeji

Hnědé a tmavé pigmentové skvrny v obličeji, v oblasti dekoltu nebo na pažích a rukou, jsou velkým trápením pro mnoho žen a mužů. Nejčastěji jde o klasický projev stárnutí. Tyto skvrny nejsou nebezpečné a nedělají žádné potíže (pokud nejsou vystouplé nebo nemění viditelně tvar), jde pouze o kosmetický problém. Hnědé skvrny jsou výsledkem mnohaletého vystavování pokožky slunečním paprskům a jejich ultrafialovému záření a také vznikají vlivem prostředí, ve kterém žijeme. Mezi těmito skvrnami se však může objevit i vážnější problém, proto doporučujeme pravidelné vyšetření podezřelých znamének a skvrn u lékaře. Na tvář používejte krém Skinn Body Angeless, minimalizuje výskyt stařeckých skvrn.    .   Odstranit skvrny z povrchu kůže není vůbec jednoduché. Mnoho lidí se o...

Naše tělo začíná strádat
Naše tělo začíná strádat

Znáte výživový sprej Excel Spray Czech?  Jedná se o výživový sprej, který nejen zlepší vaši pohodu, ale podpoří váš životní styl a hubnutí. Přírodní složky také posílí vaši imunitu a zlepši fyzickou kondici. Nebudete se cítit tak unavení a ve stresu. Vitamín C, aloe vera, extrakty z javorového sirupu a z borovicové kůry, extrakt z mexického kaktusu. Všechny vyjmenované složky jsou antioxidanty, dobíječe energie, zklidňují tělo a psychiku. Jsou bohaté na vitamíny a minerály. Zážitek na další úrovni je založen na převažujících výživových sprejích Excel Spray Czech Valentus nabízí nejen výživové spreje, ale také v sortimentu dalších produktů pro zlepšení vaší pohody. Zdravé nikdy nechutnalo tak dobře! Díky spreji  spreji Valentus si lidé na celém světě zažívají nový d...

Pijete alkohol, kouříte?
Pijete alkohol, kouříte?

Pijete alkohol, kouříte? Hodně záleží, jaký způsob života vedeme, zda pijeme alkohol, kouříme, zda jsme v práci od rána do večera. Tělo je mnohdy vyčerpané z přemíry toxinů a škodlivin. Potřebuje vypnout, touží po detoxu, dobití energie. Týká se to například studentů, sportovců, řidičů, lidi pracujících na noční šichty, vytížených maminek, učitelů, manažerů. Nejlepším řeším je doplnění energie přírodně. Která je schopná vám pomoct během několika minut. Energy  Drink Previall Valentus .  je zdravá dávka extra energie, s obsahem antioxidantů, zvyšuje soustředění a pozornost, má hojivé a protizánětlivé účinky, zlepšuje náladu, udržuje v rovnováze hladinu cukru, má dobrý vliv na činnost střev, je čistě z přírodních surovin.  Vyčerpání organismu je souhr...

Previal Naturalcellulardetox na bunkovej úrovni
Previal Naturalcellulardetox na bunkovej úrovni

Previal Naturalcellulardetox na bunkovej úrovni O detoxe, alebo detoxikácii už určite mnohí z vás počuli a možno túto „procedúru“ aj podstúpili. Prečo je ale detox pre ľudský organizmus tak dôležitý?           Prečo detox? Ťažké kovy, toxínya ďalšie škodlivé látky sú všade okolo nás. Do organizmu sa dostanú vzduchom, vodou, jedlom a aj kozmetikou, ktorá je neraz plná syntetických a aj toxických látok. Vyhnúť sa týmto škodlivinám sa  jednoducho nedá a náš organizmus si s nimi musí nejako poradiť. Tie ktoré nevie vylúčiť uloží v tkanivách a bunkách. Toxíny v bunkách môžu napáchať veľa škody, znižujú schopnosť bunky regenerovať sa, deliť sa a znižujú aj jej imunity. To všetko má za násl...