Spokey OBSYDIAN Koloběžka freestyle, kolečka 120 mm

Kód: K927084
3 255 Kč / ks 2 690,08 Kč bez DPH
8 týdnů
Nejlepší tvář skatingu; Sníte o backflipech a dalších trikách v tom nejlepším stylu? Odliš se ve skateparku s ultramoderní freestylovou koloběžkou!; Freestylová koloběžka ODSYDIAN je profesionální...

Detailní informace

Detailní popis produktu


S ohledem na ty nejnáročnější uživatele, byl vytvořen profesionální produkt pro rychlou jízdu – freeestylová koloběžka Spokey OBSYDIAN.

Buď připraven na jízdu #veSpokeyStylu

Při jízdě na freestylové koloběžce Spokey OBSYDIAN pocítíte úplnou radost a volnost, poznáte vzrušující svět skatingu! Díky velmi odolné a dobře přizpůsobené konstrukci ke trikům, dostane vaše jízda ve skateparku úplně nový rozměr. OBSYDIAN je ideální pro barspiny a jiné triky ve skateparku!

Vše, co potřebuješ ve skateparku

Víme, jak důležitá je kvalita a bezpečnost při extrémní jízdě, proto klademe důraz, aby byly naše freestylové koloběžky vyrobeny z těch nejsilnějších materiálů. Koloběžky tak vydrží vyšší zatížení při provádění triků a při jízdě na překážkách. U modelu OBSYDIAN je kolečko integrováno s deskou, díky čemuž můžete maximálně využívat freestylovou koloběžku pro triky. 2 pegy umožňují slidy na zábradlí!

Kvalita a technologie

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Koloběžky Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami.

Kolečka 120 mm s hliníkovým jádrem a ložiska ABEC9 chrome zajišťují plynulý pohyb, odpovídající řízení a umožňují dosáhnout vysokých rychlostí. Velikost koleček je přizpůsobena především extrémní jízdě ve skateparku. Protiskluzová deska umožňuje pohodlné umístění chodidla.

Parametry:
kolečka: 120 mm, PU 82A
jádra kol - hliník
ložiska: ABEC9 Chrome
materiál: 50% hliník
protiskluzová deska
deska: 53 x 12 cm
výška řídítek: od podlahy: 87 cm
šířka řídítek: 59 cm
nožní brzda
stínované gumové gripy
3-bodová objímka z CNC
max. hmotnost uživatele: 100 kg
kolo integrované s deskou
2 pegy umožňující slidy na zábradlí
norma: EN 14619

zábradlí
norma: EN 14619

balení: 2 ks/karton

Doplňkové parametry

Kategorie: 4.6. Koloběžky
Hmotnost: 3.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: