PREVAIL V-TOX DETOX TEA

 
 

Kúpiť od výrobcu

PREVAIL V-TOX DETOX TEA  je detoxikačný bylinný čaj, ktorý podporuje správnu činnosť čriev a zažívacieho traktu. Pomáha pri detoxikácii pečene a ich následnej regenerácii. Zvyšuje imunitu a podporuje zdravý a pokojný spánok a prirodzené čistiace procesy ľudského tela. 

Dostupnost Pouze pro přihlášené
2 000 Kč
Kód produktu 120
Značka valentus
Webová stránka značky cerna-pecena-kava.cz/
Kategorie Valentus
 

Zloženie: 

Šípok:  Pomáha pri zápale močových ciest, obličiek a koľko žalúdka. Obsahuje antioxidanty a pomáha čistiť črevá.

Koreň lopúcha:  Pomáha pri detoxikácii pečene, stimuluje činnosť obličiek. Pre nových používateľov môže mať ľahké preháňavé účinky.

Zimolez japonský:  Používa sa v čínskej medicíne, znižuje horúčku a prechladnutie a podporuje imunitný systém.

Mäta pieporná:  Mäta je široko používaná na podporu trávenia a na upokojenie žalúdka.

Pomarančová kôra:  Používa sa v tradičnej medicíne na podporu imunitného systému, udržuje v normále stav bránice.

Harmančekový kvet:  Podporuje vyváženú náladu a spánok.

Návod na použitie:  Doprajte si jednu šálku čaju vždy pred spaním 2x až 3x týždenne. Balenie je na 2 mesiace.

Upozornenie:  Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!