Prevail Keto Creamer - smetana do kávy

Prevail Keto Creamer bude podporovat přirozenou ketogenezi! Pokud jste jako většina lidí, vyzkoušeli jste dietu po jídle, s malým až žádným úspěchem.  Existuje velmi jednoduchý důvod „Proč?“ Protože i když snižujete množství kalorií, přirozenou reakcí vašeho těla je spalování glukózy nebo cukru, než začne spalovat tuk. 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870

Dostupnost Skladem u výrobce (> 5 ks)
Kód: 80247
1 790 Kč / ks 1 790 Kč bez DPH
Prevail Keto Creamer - smetana do kávy
Převažte keto

Prevail Keto Creamer

 • Náhražka smetany do kávy
 • Urychluje v kombinaci s kávou hubnutí
 • Dodává zdravé tuky, které zvyšují a podporují ketózu
 • Pomáhá přeměnit tuky na energii
 • Zvyšuje energii
 • Podporuje zdravou hladinu krevního cukru v těle

 

A strava průměrného člověka obsahuje hodně cukru, který je k dispozici pro spalování. Naštěstí existuje řešení - a to se nazývá Ketosis.

Keto Creamer je formulován s přírodními ingrediencemi jako je Griffonia Extract (5-HTP). Jak to funguje? Prevail KETO Creamer nabízí kromě každodenního šálku kávy navíc cukr, který dodává zdravé tuky, zvyšuje vaši ketózu a pomáhá vám cítit se lépe než kdykoli předtím. *

Prevail Keto Creamer Blend

Prevail Keto má krásnou vanilkovou chuť a může být přidán do Coffee, Trim Tropical Drink nebo jakékoli kávy, kterou normálně pijete denně.

 • Osvobozuje cukry uložené v tukových buňkách *
 • Zlepšuje náladu *
 • Okamžitě se rozpustí - žádný mixér!
 

Valentus Keto Creamer - Výhody ingrediencí  NON GMO, přírodní a Kosher Certified.

převažovat keto creamer doplnit fakta

Valentus KETO Creamer - Ingredience:


Klíčová složka: Griffonia (5-HTP)Prášek z kokosového oleje, prášek ze středně dlouhého řetězce triglyceridů (MCT), prášek z organického travního másla, organický travní máslový prášek, himalájská růžová sůl, extrakt z osiva griffonie (5-HTP), přírodní aroma, koncentrát organické rýže.

Prevail KETO Creamer je poháněn unikátní ingrediencí zvanou Griffonia Extract (5-HTP). Griffonia prokazatelně zvyšuje produkci serotoninu a pomáhá vám 

vyrovnat náladu a dosáhnout optimálního zdraví.

Co je ketóza?

Ketóza je metabolický proces, při kterém tělo spaluje uložený tuk místo glukózy, když není k dispozici žádná glukóza. To má za následek hromadění kyselin zvaných ketony v těle. Tuk obvykle není rozpustný ve vodě. Proměna tuku na ketony umožňuje tukům rozpustit se ve vodě a cestování v krevním řečišti vyživuje váš mozek a srdce. Když jsou ketony v krevním řečišti, tělo je pod ketopózou.

Jelikož jsou těla ketonů vyráběna pouze v případě, že cukr není k dispozici, je důležité udržovat nízkou hladinu cukru a zdravou stravu, aby se podpořila přirozená ketóza. Tím se vytvoří ketony, které stimulují a vyživují váš mozek, a uvolňují uložené cukry k vyvážení hladiny glukózy.

 

 

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte všechny neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené, za jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. Prosím, kontaktujte nás s případnými dotazy.

Prevail Keto Creamer je náhražkou smetany do kávy bez obsahu cukru, která vám
poskytne zdravé tuky na podporu ketózy a pomůže se cítit lépe než kdykoli předtím.
Jednoduše řečeno - díky tomu, že ketóza bere tuk a přesouvá jej do vašeho krevního
řečiště jako biologicky dostupnou energii. vám tento lahodný výrobek pomůže
přeměnit tuk na energii.


Kétóza

Přirozenou reakcí těla je spálit glukosu nebo cukr předtím, než začne pálit tuk.

Strava běžného člověka obsahuje hodně cukru, který je k dispozici pro spalování. Ketózy lze
dosáhnout dodržování keto diety (tedy navýšení příjmu bílkoviny a rapidní snížení
příjmu sacharidů), která pomůže rychleji zhubnout tím, že tělo dříve pálí tuk než cukry.

Griffonie (5-HTP)
Semena tohoto afrického keříku obsahují látku 5-HTP, která se v našem těle přeměňuje
na tzv. “hormon štěstí” serotonin. Serotonin je důležitý chemický a neurotransmiter v
lidském těle, který pomáhá regulovat náladu a sociální chování, stejně jako chuť k jídlu,
trávení a spánek. Vysílá signály mezi nervovými buňkami a říká vašemu mozku, jak a co
cítit. Bylo zjištěno, že nedostatek serotoninu koreluje s depresí, přírůstkem na váze a
celkově špatným zdravotním stavem.

Naopak studie ukázaly, že hojnost serotoninu je
klíčem k vyvážené mysli a tělu. Když se hladiny serotoninu zvýší, pocit úzkosti a
deprese poklesne, můžete počítat s dobrým nočním odpočinkem a vaše tělo s větší
pravděpodobností uvolní váhu!

ÚČINNÉ LÁTKY SLOŽENÍ  Keto Creamer

 • Prášek z kokosového oleje, olej se středním řetězcem triglyceridů (MCT), prášek z bio másla, himalájská růžová sůl,extrakt ze semen griffonie (5-HTP)
 • Náhražka smetany do kávy
 • Urychluje v kombinaci s kávou hubnutí
 • Dodává zdravé tuky, které zvyšují a podporují ketózu
 • Pomáhá přeměnit tuky na energii
 • Zvyšuje energii
 • Podporuje zdravou hladinu
  krevního cukru v těle
 • Podporuje dobrou náladu

 

Návod k použití
Pro maximální hubnoucí účinek přidejte 1 lžíci Keto Creamer do
150-250 ml kávy nebo horké čokolády, rozmíchejte a
vychutnejte si. Dodržujte pitný režim.
Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan.

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

 

jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou 


zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus
.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva na hubnutí
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.

Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!