PREVAIL FIBER PLUS

 
 

 

PREVAIL FIBER PLUS je vynikajúci doplnok stravy pre redukciu hmotnosti . Vylepšená receptúra zaisťuje pre vaše telo dostatočnú podporu a znižuje pocity hladu . Spolu v kombinácii so správnym cvičením sa zbavíte prebytočných kíl a dosiahnete tak svoj potenciál.

Dostupnost Pouze pro přihlášené
2 000 Kč
Kód produktu 117
Značka valentus
Webová stránka značky cerna-pecena-kava.cz/
Kategorie Valentus
 

Zloženie: Prevail Fiber Plus vám pomôže cítiť sa sýti. Patentovaná zmes prospešných látok v kombinácii so zdravou stravou a pravidelným cvičením pomáha regulovať hmotnosť oveľa efektívnejšie. Podporuje aj váš metabolizmus, ktorý sa bude oveľa rýchlejšie zbavovať nadváhy. 

Glukomanán: Je úplne prírodná rozpustná vláknina, ktorá mierne zvyšuje svoj objem pri kontakte s tekutinou. To zaistí, že budete sýti a nebudete sa zbytočne prejedať.

Callaluma: Už po stáročia sa využíva po celom svete na zvládanie chuti do jedla. Potláča hlad a pomáha zvýšiť výdrž. Vďaka tomu napomáha spaľovaniu uložených tukových zásob organizmu. 

Cordia salicifolia: Pomáha stimulovať metabolizmus k rýchlejšiemu spaľovaniu a tým aj zníženiu hmotnosti vášho tela. Znižuje chuť na nezdravé a sladké jedlo a zamedzuje tak prísunu prebytočných sacharidov a tukov – kľúč k správnej regulácii hmotnosti. 

Tráviace enzýmy: Starajú sa o správnu funkciu tráviacej sústavy a pomáhajú metabolizmu so spaľovaním. Sú to kľúčové látky organizmu, ktoré pracujú na rozložení potravy na následné vstrebávanie. Pokiaľ z potravy, ale neprijímame dostatočné množstvo enzýmov, je naše telo oslabené a imunitný systém je oveľa náchylnejší k mnohým chorobám. Tráviace enzýmy obsiahnuté v Prevail Fiber dodajú vášmu telu potrebné látky, ktoré zaistia dostatočnú starostlivosť a pomôžu vášmu organizmu k rýchlejšiemu spaľovaniu. 

Návod na použitie: Užívajte 2 tablety aspoň 30 minút pred jedlom. Zapite dostatočným množstvo čistej vody. Neužívajte s nápojmi obsahujúcimi laktózu či alkohol. Pri aktívnom cvičení môžete užívať až 8 tabliet denne na maximalizáciu vašich výsledkov. 

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!