Zvýšená výkonnost, motivace a perfektní výsledky

Rychlá cesta k božské postavě

Toužíte po vypracovaném svalnatém těle? To je sen snad každého muže. Pokud o tom nechcete pouze snít, ale chcete toho opravdu dosáhnout, může vám pomoci přípravek Problan 50. Doplněk stravy, který napomáhá přeměnit tuky na svaly. Tento přípravek byl pečlivě testovaný a jeho užívání je naprosto bezpečné. Jistě, žádný přípravek nemůže nahradit cvičení a kvalitní stravu, může vám ale pomoci, aby vaše výsledky byly co největší. Zvýší vaši výkonnost. S trochou píle se vaše vysněná postava dostaví dřív, než byste čekali. A co na to budou říkat dámy? No, uvidíte sami!

Zvýšená výkonnost, motivace a perfektní výsledky

A jak to celé funguje? Problan 50 ovládá váš testosteron a estrogen a ty v těle vytvoří přirozený proces rozpouštění tuků a zároveň podpoří nárůst svalové hmoty. První výsledky na sobě zpozorujete již během prvních 48 hodin. Nejde pouze o nárůst svalů, ale také o zvýšenou odolnost, koncentraci a motivaci. Cvičení vám pak půjde snadno a s chutí. Vaši kolegové v běžném životě i v kulturistice vám budou závidět!

Zjistit cenu zde

Tento absolutně přírodní, výživový doplněk Vám zajistí nárůst svalové hmoty. Podporuje výkony vynaložené při fyzické aktivitě. Probolan 50 je klinicky testován a obsahuje 50 mg epihydroxyetioaalcholan-17-one v jedné dávce. Díky kontrole testosteronu a estrogenu, za pomoci Probolan 50, Vaše tělo začne využívat svoje

vlastní přirozené procesy spalování tuků, a tím zvýši objem svalové hmoty. Každá látka obsáhnutá v Probolan 50 byla pečlivě testována na bezpečnost užívání a vliv na rychlejší růst svalstva. Je to ten nejlepší přípravek na získaní pevnosti.

Výzkum všech přírodních doplňků výživy, schopných zvýšit efektivitu reakce běžně se vyskytujících chemikálií ve Vašem těle, konečně přinesl výsledky. Probolan 50 je klinicky ověřený doplněk stravy obsahující 50 mg epihydroxetiolan-17-esteru v jedné dávce.
S Probolan-em 50 téměř zaručeně nabudete imponující svalovou hmotu a zbavíte se přebytečného tuku – díky jeho nově objeveným účinným složkám, které byly navrženy tak, aby upevnili stupňování Vašich tréninků a zároveň sloužily jako důležitý, plně integrovaný aspekt Vaší výživy a cvičení.

Probolan 50 nenahrazuje Váš trénink, ale dodává Vašemu tělu vše, co potřebuje, aby maximalizovalo výsledky Vašeho cvičení.

Nárůst svalů je jedním z důvodů proč byste měli vyzkoušet Probolan 50. Zvýší Vaši energii, sílu, výkon a motivaci – změní víc než jen velikost Vaší košile. Změní Vám život.
Testosteron a estrogen ovládaný Probolan-em 50 umožňují v těle vyvolat přirozený pro-anabolický stav na rozpouštění tuku a zároveň podpoří růst svalů.
Probolan 50 a každá z jeho ingrediencí prošly důkladnými testy, abychom se ujistili, že jeho užívání je bezpečné a bude mít vliv na rychlý nárůst svalů.

Zjistit cenu zdeVýrazněji vyrýsované svaly, tělo jako vytesané z kamene a nárůst svalové hmoty si všimnete nejen Vy, ale zajisté i Vaše okolí. Obdiv u kolegů a přátel je příjemná záležitost, ale skutečné výsledky, které dosáhnete, ocení především lidé, se kterými trénujete a odborníci v kulturistice.


Probolan 50 je pro-testosteronový produkt, používaný profesionálními a amatérskými kulturisty po celém světě, kteří hledají přirozený způsob získání výhody nad svými konkurenty.

Tím, že byl schválen všemi registrovanými orgány, profesionálové vědí, že se ho vyplatí užívat. Poprvé ho můžou vyzkoušet všichni. Díky našemu dlouholetému výzkumu a klinickým studiím tohoto preparátu se každým tréninkem víc přiblížíte k vysněnému tělu: mocnému a ušlechtilému.
Vědecké studie prokázaly skutečné výsledky a žádné statisticky nežádoucí účinky u mužů, kteří z Probolan-u 50 udělali součást jejich cvičebního a výživového režimu.

Pečlivým sledováním přirozené hormonální rovnováhy testosteronu, estrogenu a DHT se Vaše tělo změní na stroj rychle spalující tuk bez žádných vedlejších účinků, které by se mohly prokázat, kdybyste užívali doplňky výživy horší kvality.
Mnoho mužů dělá tu chybu, že se podívají do zrcadla a hledají odpovědi na překážky, které existují na mikroskopické molekulární úrovni.

Žádný přípravek nenahradí poctivé cvičení, které provádíte v posilovně a disciplínu při stravování.

Avšak i když všechno perfektně dodržujete, může to být bezvýznamné ve srovnání s metabolickými faktory, které je třeba překonat ve vývojové etapě cvičení. Probolan 50 odstraňuje neviditelné překážky a pomáhá maximalizovat Vaše výsledky k dosažení Vašeho plného potenciálu.
Účinnou složkou Probolan-u 50 je Epihudroxetiolan, terapeutický výživový doplněk, který navozuje hypofýzu. Do akce se dostane tím, že vyloučí silný luteinizační hormon, který vyvolává metabolickou řetězovou reakci a má téměř okamžité výsledky. Klinické studie prokázaly, 400% nárůst produkce testosteronu u mužů, kteří završili alespoň jeden cyklus s Probolan-em 50!

Testosteron je klíčový hormon přímo odpovědný za uvolnění metabolických aspektů na nárůst svalové hmoty, vede ke spalování tuků a k dosažení viditelných výsledků v oblasti kulturistiky. Je mnohem lepší zpracovávat Vaše aminokyseliny čtyřikrát efektivněji, než se snažit sníst čtyřikrát více potravy.
Bezpečná a účinná manipulace s hormony zahrnuje dvoustupňový proces. V první fázi Probolan 50 zvyšuje přirozenou produkci testosteronu. Ve druhé fázi dolaďuje způsob, jakým Vaše svaly získají podporu buněčných receptorů, aby efektivněji zpracovali anabolické účinky. Tato druhá fáze dynamiky je známá pod názvem Technologie Second Messenger.

Funguje na bázi zadávání informací prostřednictvím našeho produktu do jádra svalové buňky o tom, že zvýšené množství testosteronu je aktuálně k dispozici. Probolan 50 uvolní Váš plný potenciál tím, že zaprvé, zvýší úroveň svalové energie a po druhé tím, že rozšíří kapacitu svalů, aby ji spálili.
Podřadné výživové doplňky umožňují „aromatickému“ enzymu v těle změnit část Vašeho testosteronu na ženský hormon estrogen, který je zodpovědný za mnoho negativních vedlejších účinků, zvláště pro kulturisty dbající na sterilnost organismu. Probolan 50 se liší dvěma způsoby. Za prvé, anti-aromatické inhibitory, ze kterých se skládá naše receptura, zabrání přeměně testosteronu na estrogen.

Za druhé, látky na blokování estrogenu zajistí, že ten se nedostane k receptorům a neuplatní některé ze svých nežádoucích účinků. Pouze Probolan 50 úspěšně zastupuje dvoj-fázový postup na vytváření „nejčistšího spalování“, co se brzy projeví na Vašich výsledcích!

Probolan 50 je přírodní doplněk stravy určený ke zkvalitnění procesů, ke kterým dochází ve Vašem těle. Mnoho úspěšných kulturistů mělo dobré výsledky dávno předtím, než tento doplněk byl vynalezen.  

Avšak udržet si tyto dosažené výsledky jejich stálo mnohem více námahy a času stráveného v posilovně. Přidáním Probolan-u 50 do každodenního stravovacího režimu, posílíte Vaše úsilí, využijete naplno Váš potenciál a rozšíříte způsoby, jak dosáhnout Vaše osobní cíle.


„Zapůsobte na porotce!”

„Za vypracovaným tělem kulturisty, který chce zaujmout porotu, není jen zvedání činek v posilovně. Úspěch v soutěži není možné dosáhnout bez odpovědného stravování a správních výživových doplňků. Probolan 50 je excelentní produkt stravovacího režimu, schválený profesionální kulturistikou. ”.
David Richardson, 34, Peoria, Illinois 

Být státem schválen jako výživový doplňek, který je celosvětově uznávaný jako bezpečný a efektivníprostředek využívaný v profesionální kulturistice, není tak jednoduché. Stálo nás to roky vědeckého výzkumu, kvalitativních analýz a klinických studií, abychomvyvinuli preparát, jakým je Probolan 50. Jen málo preparátů, které mají dopad na metabolismus, získalo takové široké uznání, jak získal náš evoluční přípravek. My víme, že náš přípravek funguje, naši zákazníci vědí, že náš přípravek funguje – no nemusíte dát jen na naše slova.
Přečtěte si níže, co mnoho důvěryhodných odborníků napsalo o Probolan-u 50!
Epihydroxetiolan-17-ester matrix:500 mg

PŮSOBENÍ AFRODIZIAKÁLNÍCH VLASTNOSTI EXTRAKTU Z TRIBULUS TERRESTRIS (PROTODIOSCIN) NA NORMÁLNÍ A KASTROVANÉ LABORATORNÍ KRYSY

Autoři: Gauthaman K, Adaikan PG, Prasad RN
Zdroj: Life Sci, 71 (12): 1385-96 2002

Tribulus Terrestris (TT) se už dlouho využívá v tradiční čínské a indické systémové medicíně k léčbě různých onemocnění. Tato rostlina je populární pro fakt, že zlepšuje sexuální funkce u člověka. Aby se ještě lépe pochopil účinek TT obsahující protodioscin (PTN) na růst svalů, byly sledovány reakce laboratorních normálních, i kastrovaných krys, jejich sexuální chování a endovaskulární tlak (ICP). Dospělí jedinci z rodu Sprague-Dawley byly poděleny na pět skupin po 8 krys a byla jim podávána destilovaná voda (normálním, i kastrovaným), testosteron (normálním, i kastrovaným, 10 mg / kg tělesné hmotnosti, podkožně, každé dva týdny) spolu s TT (kastrovaným, 5mg/kg tělesné hmotnosti, ústně, jednou denně)

Ve srovnání se skupinou normálních krys, u jedinců kastrovaných byl zjištěn úpadek tělesné hmotnosti, funkce prostaty a výšky endovaskulárního tlaku. Došlo k celkovému snížení sexuálního chování ve skupině kastrovaných krys, což se projevilo poklesem frekvence pohybu, nezájmem o reprodukci, a také opožděnou ejakulaci. Ve srovnání s kontrolní skupinou, léčbou těchto kastrovaných krys ( testosteronem nebo extraktem z TT), se viditelně zlepšila funkce prostaty a zvýšil se endovaskulární tlak. Také se projevilo mírné až střední zvýšení sexuálního chování. Tyto výsledky byly statisticky velmi významné. Usoudilo se, že extrakt z TT vykazuje vzrůst úrovně testosteronu pravděpodobně kvůli jeho obsahu, který spočívá ve stimulaci zvýšeného vylučování androgenů (jak bylo pozorováno v předchozích studiích na primátech).

ÚČINKY PROEREKTILNÍ FARMAKOLOGICKÉ LÉČBY EXTRAKTY Z TRIBULUS TERRESTRIS NA KRÁLÍCÍCH A JEJICH CORPUS CAVERNOSUM

Autoři: Adaikan PG, Gauthaman K, Prasad RN, Ng SC
Zdroj: Ann Acad Med Singapore, 29 (1): 22-6 2000

Cílem této studie bylo zjistit vliv perorální léčby extraktem Tribulus-u Terrestris (TT) na kavernózních tělesech (tkáně penisu) u bílých novozélandských králíků a stanovit mechanismus, jakým protodioscin (PTN), složka TT, vykonává jeho farmakologické účinky.

MATERIÁL A METODY:

Čtyřiadvacet králíků bylo náhodně rozděleno do čtyř experimentálních skupin po šest z nich. Skupina I sloužila jako kontrola. Skupinám II až IV byl podáván extrakt v různých dávkách, tj. 2,5 mg / kg, 5 mg / kg, resp. 10 mg / kg tělesné váhy. Extrakt TT byl podáván ústně, jednou denně po dobu osmi týdnů. Králíci byli poté utraceni a jejich tkáně penisu oddělené na testování reakce na uvolňující a relaxační farmakologické látky a stimulaci elektrického pole.

VÝSLEDKY:

protodioscin sám o sobě nemá vliv na odebrané fragmenty tkání penisu. Uvolňující reakce a stimulace elektrického pole, acetylcholin a nitroglycerin v tkáních noradrenalinu pocházející z léčebných skupin, vykázaly větší nárůst uvolnění v závislosti na koncentraci podávaných látek, než jak tomu bylo u kontrolní skupiny. Avšak anti-erektilní reakce v tkáních penisu, noradrenalin a histamin neprokázaly žádné významné změny celkově u všech skupin.

ZÁVĚR:

Relaxační účinky na acetylcholin, nitroglycerin a stimulace elektrického pole na úrovni 10%, 24% a 10% v porovnání s jejich kontrolními hodnotami a nedostatkem takového účinku na reakci stažitelnosti noradrenalinu a histaminu naznačují, že protodioscin má proerektilný účinek. Větší uvolnění pozorovaného účinku je pravděpodobné v důsledku zvýšení uvolňování oxidu dusnatého ve výstelce cév a nervových zakončeních, což potvrzuje vlastnosti testosteronu. Avšak k objasnění přesného mechanismu této akce je potřebný další výzkum.

FYTOCHEMIKÁLIE A PRŮLOM VE VÝZKUMU TRADIČNÍCH BYLIN NA LÉČBU TĚLESNÝCH PORUCH

Autor: Adimoelja A
Zdroj: Int J Androi, 23 Suppl 2 (): 82-4 2000
Tradiční byliny se ukázaly být evolučním průlomem v léčbě poruch erekce a získali tak popularitu po celém světě jako „instantní“ léčba. Moderní pohled na poruchy erekce se hlásí k jedné příčině, tj. mechanismus erekce. Velké množství farmakologických látek na podporu erekce se užívá ústně nebo se podává injekčně. Moderní fytochemikálie se vyvinuly z tradičních bylin. Mechanismus fungování fytochemikálií se soustředí na léčbu příčin, jako je neschopnost kontrolovat správnou funkci systému celého těla.

Proto fytochemikálie pomáhají v léčbě při poruchách erekce v rámci léčení poruch funkci přibírání na váze a síle organismu jako jednoho celku. Protodioscin je fytochemická látka získávána z rostliny Tribulus terrestris L, při níž bylo klinicky prokázáno, že zvyšuje sexuální touhu a zlepšuje erekci přes přeměnu protodioscínu na de-hydro-epi-androsteron. Úvodní poznámky naznačují, že pěstování rostliny Tribulus terrestris L na různých půdách, není tak důsledné při výrobě účinných složek protodioscinu. Proto je zapotřebí další výzkum, aby se vyjasnily tyto rozdíly ve výsledcích při pěstování na různých druzích půdy jiných fotochemických bylin, jako jsou Ženšen, Eurycoma longifolia, Pimpinella pruacen, Muara puama, Ginkgo biloba, Yohime atd..

Zjistit cenu zde

Je Probolan 50 vhodný pro amatérské cvičence?
Nemusíte být profesionálním kulturistou, abyste mohli čerpat výhody z užívání Probolan-u 50. Každý dospělý může bezpečně zvýšit efektivitu svých tréninků s tímto evolučním přípravkem.

Mohu být s Probolan-em 50 diskvalifikován ze soutěže?
Probolan 50 obsahuje čistě organicky vypěstované složky. Přirozenou cestou vybízí tělo k zvýšené produkci testosteronu a zpracovává jej na bezpečné a účinné budování svalové hmoty bez vnikání škodlivých nebo zakázaných látek do organismu. Pro nás je nejdůležitější Vaše zdraví.

Způsobuje Probolan 50 nějaké vedlejší účinky?
Na trhu existuje mnoho nekvalitních výrobků. Nedokážou regulovat DHT a SHBG efektivně. To je důvod, proč jejich užívání způsobilo vypadávání vlasů, sexuální dysfunkce, akné, zduření prsou (gynekomastii) a další nežádoucí vedlejší účinky. Probolan 50 nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a poskytuje evoluční výsledky na rozdíl od jiných výrobků, které jsou k dispozici na trhu.

Jako Probolan 50 působí na DHT?
Nekontrolovaný testosteron v krevním oběhu se může proměnit na škodlivý derivát, známý jako DHT. Probolan 50 se postará o to, aby k takové proměně nedošlo. Tím, že se DHT neutralizuje, Vaše receptory svalových buněk nejsou blokovány a Váš metabolismus funguje mnohem efektivněji.

Nejsou SHBG a Estrogen problémem pro Probolan 50?
Pohlavní hormony vázající globulin (SHBG) a estrogen nezpůsobují vedlejší účinky lidem, kteří užívají Probolan 50. SHBG může vázat testosteron a způsobit, že dokud se on dostane do cíle, už bude k ničemu, ale receptura Probolan-u 50 obsahuje pokročilé blokování estrogenu, který ve skutečnosti chrání testosteron před SHBG a zabraňuje přeměně testosteronu na estrogen – eliminuje jakoukoliv možnost gyno / estrogenových vedlejších účinků.

Jaký druh balicího materiálu využíváte při Probolan-u 50?
Vaše soukromí je pro nás velmi důležité. Všechny zásilky jsou zasílány diskrétně, takže žádní sousedé, spolubydlící a vůbec nikdo se nedozví o tom, že užíváte Probolan 50, pokud jim to SAMI neřeknete. Chceme, abyste byli zdraví a silní. Nebažíme po zisku na úkor Vašich zásluh.

Na co tedy vlastně čekám?
Vskutku skvělá otázka. Nechtěli byste nabrat na svalové hmotě rychleji? Nezajímá Vás evoluční a bezpečný způsob, jak si zlepšit výkonnost bez nežádoucích vedlejších účinků? Vaše tělo nestojí za pár drobných měsíčně? Objednejte si Probolan 50 a zahajte změnu silnější, svůdnější a zdravější Vaše já.

Zjistit cenu zde