Novinky

Nafukovací výrobky

INTEX -  Různé tvary a pestré barvy v sortimentu jsou nadzemní bazény, nafukovací výrobky do vody, nafukovací čluny do vody, nafukovací postele a křesla, lehátka do vody.

Cílem a posláním firmy je poskytovat kvalitní a bezpečné výrobky, se kterými bude spokojen jak jednotlivec, tak i rodiny po celém světě.Bazén nafukovací bazén INTEX 58426 Crystal 147 x 33 cm

Spokojenost zákazníka pro firmu INTEX prioritou na prvním místě a zajišťují ji nejen přísné požadavky na kvalitu služeb, nejmodernější továrny, ale také vysoce kvalifikovaní zaměstnanci.

Výrobky  INTEX májí  stěny z trojvrstvého PVC. Mezi přednosti výrobků patří snadná a rychlá montáž bez větších stavebních úprav a cenová dostupnost.

Pružná konstrukce je vhodná a bezpečná pro děti.

Třeba bazény se dodávájí s kartušovou filtrací nebo dle přání pískovou filtrací a schůdky pokud není v popisu uvedeno jinak.

 

Zde výrovky Intex 

 

https://www.fitcompany.cz/vyhledavani/?string=INTEX

 

Svalová hmota jako základ pro velké svaly.

Svalová hmota jako základ pro velké svaly.

Proč vaše proteiny neobsahují trávicí enzymy?

Co se týká enzymů jako proteáza, lipáza, laktáza apod., tak tyto nejsou v této sérii zastoupeny. Vycházíme z toho, že člověk pravidelně konzumující podobné složení stravy nemá chronické problémy (alergie), nebude mít s trávením těchto čistých živočišných bílkovin žádný problém. Naopak při pravidelném přísunu enzymů v potravě, může docházet k eliminaci přirozené tvorby těchto enzymů v organismu.

Svalová hmota jako základ pro velké svaly Jaké jsou ověřené výrobky, které vám pomohou s regenerací nebo stimulací před samotným tréninkem?

Svalová hmota  je základ. Jaké jsou ověřené výrobky, které vám pomohou s regenerací nebo stimulací před samotným tréninkem? Otázek je celá řada, nebojte se zeptat na to, co vás zajímá. Mít relevantní informace je důležité.

U výživových hodnot syrovátkových proteinů (WPC) je napsané, že bílkovin je tam 76g, sacharidu 7g, tuku 7g. Ale do 100g chybí ještě 10g, takže by mě zajímalo co jen ten zbytek.

U nutričních hodnot se ze zákona vychází z výrobků v konzumovaném stavu, tedy i s obsaženou vlhkostí cca 8-10%. Takže kromě minerálních látek (Ca, P, K aj.), vitamínů (A, D, E, K) tyto výrobky obsahují i vlhkost, tedy vodu. Jedná se o standardní stav.

 

Všimla jsem si, že máte ve složení uvedeno jak přírodní aroma, tak i aroma. Jaký je mezi nimi rozdíl?

U aromat legislativa určuje již pouze 2 základní kategorie, a to aroma a přírodní aroma.

 
Zásadní a především viditelný úbytek váhy spolu s nárůstem svalové hmoty není utopií.

Je to bezpečná a fungující možnost, kterou máte doslova před nosem. Budování svalové hmoty jde s Probolanem ruku v ruce s úbytkem váhy. Sami uvidíte, jak vaše léty nastřádané tukové zásoby postupně mizí. S přírodní pomocí se tuky spalují mnohem efektivněji

Víte jak na virýsovanou postavu?

Vyrýsovaná postava 

Pokud chcete vidět progres co nejdříve, využijte Probolanu 50. Je to bezpečná a fungující možnost, kterou máte doslova před nosem. Budování svalové hmoty jde s Probolanem ruku v ruce s úbytkem váhy. Sami uvidíte, jak vaše léty nastřádané tukové zásoby postupně mizí. S přírodní pomocí se tuky spalují mnohem efektivněji

Vysportovaná postava zde

S Metadrolem období stagnace konečně přeskočíte

S Metadrolem období stagnace konečně přeskočíte a vkročíte do fáze, která nastartuje a navýší vaši vytrvalost, odolnost a koncentraci. Vaše tréninky budou mnohem efektivnější, budete plni energie a vaše svaly budou nejen pružnější ale také schopny rychlé regenerace.

Budete schopni intenzivního sportování a trénování bez zbytečné únavy nebo pocitů vyčerpání. Budování a rýsování svalů spolu se sníženým tělesným tukem jsou indicie, které jsou pro Metadrol specifické.

Budete schopni intenzivního sportování a trénování bez zbytečné únavy

Víte, že si vy i vaše tělo za tu dřinu zaslouží mnohem větší odměnu. Metadrol je pro dříče, kteří vědí, co chtějí a s jeho pomocí toho také dosáhnou, a to výrazně rychleji. Pokud jste právě ve fázi stagnace, dopřejte tělu skutečný posun.

Nabijte se energií.

Víte, že si vy i vaše tělo za tu dřinu zaslouží mnohem větší odměnu. Metadrol je pro dříče, kteří vědí, co chtějí a s jeho pomocí toho také dosáhnou, a to výrazně rychleji. Pokud jste právě ve fázi stagnace, dopřejte tělu skutečný posun.

Zajímat se o své tělo, fyzickou kondici a celkovou odolnost by mělo být samozřejmostí. Pravděpodobně jste se právě rozhodli něco se sebou udělat. Možná trénujete a posilujete pravidelně a tvrdě, ale stále chcete víc.

S Metadrolem období stagnace konečně přeskočíte a vkročíte do fáze, která nastartuje a navýší vaši vytrvalost, odolnost a koncentraci. Vaše tréninky budou mnohem efektivnější, budete plni energie a vaše svaly budou nejen pružnější ale také schopny rychlé regenerace.

Budete schopni intenzivního sportování a trénování bez zbytečné únavy nebo pocitů vyčerpání. Budování a rýsování svalů spolu se sníženým tělesným tukem jsou indicie, které jsou pro Metadrol specifické.

více informací zde 

Docílíte toho , na co obvykle musí pracovat roky

Díky potravinovému doplňku Somatodrol, brzy docílíte toho , na co obvykle musí pracovat roky! Mít tak veliké svaly ještě nikdy nebylo tak snadné. Receptura přípravku je základ, který již za první měsíc užívání umožňuje podstatně zvýšit objem svalů. 100% PŘÍRODNÍ PRODUKT

Máte obavu z nežádoucích účinků? S tabletami Somatodrol  na ně můžete zapomenout! Somatodrol funguje jinak, než populární a škodlivé steroidy. Je to zcela přírodní produkt, složený pouze ze 100% přírodní složky.

Docílíte toho , na co obvykle musí pracovat roky zde

Unikátní přírodní potravinový doplněk, který nastartuje Vaši snahu mít konečně velké svaly! Somatodrol je přesně to co jste hledali. Somatodrol má silný anabolický efekt, urychluje výstavbu svalů, protože přirozeně stimuluje produkci testosteronu a růstového hormonu (HGH).

Somatodrol – Pro růst svalů

Díky potravinovému doplňku Somatodrol, brzy docílíte toho , na co obvykle musí pracovat roky! Mít tak veliké svaly ještě nikdy nebylo tak snadné. Receptura přípravku je základ, který již za první měsíc užívání umožňuje podstatně zvýšit objem svalů. 100% PŘÍRODNÍ PRODUKT

Somatodrol je 100% legální alternativou k zakázaným steroidům!

 

Jedna tobolka Somatodrolu obsahuje:

 • Beta-alanin – 250 mg AAKG
 • (Arginin alfa-ketoglutarát) – 200 mg
 • Kajenský pepř (Capsicum genus) 4:1 – 45 mg
 • Paulinie nápojná (Guarana) – 23 mg
 • Kofein bezvodý – 15 mg  Vitamin B3 –
 • Niacin (kyselina nikotinová) – 3,03 mg
 • Vitamin B12 (kyanokobalamin) – 0,45 mg
 • Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) – 0,31 mg

KOUPIT ZDE 

Energie budete mít na rozdávání

Energie budete mít na rozdávání

Váš metabolismus tak bude pracovat mnohem rychleji, vaše chuť na jídlo se vrátí do normálu a pocity únavy zmizí. Energie budete mít na rozdávání. Neztrácejte čas nesmyslnými a nefungujícími dietami, vysilujícím a často i demotivujícím cvičením.

Důvěřujte prověřenému. A můžeme být klidní, s výživovým doplňkem Thermacuts vás nečeká ani tolik obávaný jojo efekt.

proměňuje přebytečný tuk na energii

Jen je třeba vědět, jak tělu účinně pomoci, aby dokázalo snížit tělesný tuk. Bude k tomu totiž potřebovat pomocnou ruku. A to ideálně v podobě doplňku s názvem Thermacuts.

Nebaví vás pravidelně cvičit, vlastně na to nemáte ani moc času a přesto byste rádi snížili vaši váhu? Pak nepropadejte panice, určitě nejste sami a řešení existuje.

Jen je třeba vědět, jak tělu účinně pomoci, aby dokázalo snížit tělesný tuk. Bude k tomu totiž potřebovat pomocnou ruku. A to ideálně v podobě doplňku s názvem Thermacuts.

Žádné placebo, ale osvědčený přípravek, který prostřednictvím dvou unikátně propojených účinků funguje dokonale. Spaluje totiž tuk v buňkách a zabraňuje jeho opětovnému ukládání a zároveň dokáže přeměnit přebytečný tuk na energii.

Váš metabolismus tak bude pracovat mnohem rychleji, vaše chuť na jídlo se vrátí do normálu a pocity únavy zmizí. Energie budete mít na rozdávání. Neztrácejte čas nesmyslnými a nefungujícími dietami, vysilujícím a často i demotivujícím cvičením.

Důvěřujte prověřenému. A můžeme být klidní, s výživovým doplňkem Thermacuts vás nečeká ani tolik obávaný jojo efekt.

zjistit více

Pročištění organismu pomocí tohoto přípravku je snadné

Pročištění organismu pomocí tohoto přípravku je snadné

Zajistit si správný životní styl není otázkou až tak složitou, problémům mnoha z nás je naše neúplná informovanost, která vede k závažným chybám, které se pak odrážejí na výsledku našeho snažení.

Přípravek, který můžete nyní vyzkoušet, se vyznačuje skvělými účinky, které pročistí váš organismus a pomohou zajistit správné nastartování metabolismu. Rozhodně to stojí za zvážení, co říkáte?

Podívejte se na náš web a e-shop, kde se můžete dočíst podrobnosti o našem produktu.

Zjistit cenu 

Při dodržení doporučeného dávkování 2 tablety denně se už nyní můžete těšit na:

Co vše Acai Berry 900 dokáže?

Ztrátu prvních kilogramů váhy již po 3 týdnech užívání

 • Zrychlení metabolických procesů v těle – rychlejší spalování tuků a hubnutí
 • Prevenci vůči nádorovým onemocněním
 • Zlepšení krevního tlaku a prokrvování organismu
 • Prevenci kardiovaskulárních nemocí
 • Udržení optimální hladiny cholesterolu
 • Dodání pro tělo potřebných a prospěšných látek ve vysoké koncentraci
 • Čistě přírodní složení
 • Několikanásobně vyšší obsah živin než v čerstvém Acai

AcaiBerry 900 – jako účinná metoda na hubnutí.

Acai Berry 900 je přípravek, který Vám usnadní hubnutí, detoxikaci těla a zajistí mladý a zdravý vzhled pokožky. K jeho prokazatelným účinkům patří výrazné zpomalení procesů stárnutí a zvýšení imunity. Zajišťuje nejen ztrátu hmotnosti, ale také zlepšuje koncentraci a kontroluje hladinu cholesterolu.
Všechny výrobky na bázi Acai Berry zlepšují i kvalitu vidění.

Zhubnete až 10 kilogramů během 5 týdnů nepodstupujete žádné riziko, v případě Vaší nespokojenosti můžete žádat vrácení peněz. Vše, co musíte udělat, je poslat nám balení a peníze dostanete nazpět!

Cellinea – Zbavte se celulitidy!

Celulitida (adiposis edematosa) je stav kůže způsobený tukovými buňkami a pojivovými tkáněmi, které zadržují adipocity (tukové buňky) na místě. Pojivová tkáň u žen je příliš nepoddajná aby umožnila rozšíření buněk, což vede k vytvoření molekulární bulky směrem nahoru k povrchu kůže.

Výsledkem je tzv.. pomerančový vzhled, známý jako celulitida. Poruchy metabolismu, nadměrná polymerizace vláken pojivové tkáně a chronická žilní nedostatečnost rovněž přispívají ke vzniku celulitidy. Co vypadá jako problém, který je jen na povrchu, je ve skutečnosti zdravotní stav pocházející z Vaší pokožky.

Cellinea – Zbavte se celulitidy!

Máte dlouhodobé problémy s celulitidou a už jste vyzkoušela tolik tipů, které nepomohly, Callinea byla vytvořena k tomu, aby Vám pomohla se bezpečně a efektivně zbavit celulitidy.

Proměna jídelníčku zklamala, nepomohlo ani cvičení, takže nemáte už žádný triumf v rukávu? Callinea pročišťuje tělo od toxinů, urychluje metabolismus, spaluje přebytečný tuk a zabraňuje zadržování vody v organismu.

Zkuste to s námi, protože již za pět dní poznáte, jak se Vaše pokožka začíná vyhlazovat a Vaše kůže začíná být příjemně hladká a opět pevná. Vyzkoušejte také gel stejné značky, který patří do sady, a uvidíte, že se rozhodně budete cítit lépe.

Zjistit cenu

Snadná cesta k úspěchu

 

 Netrapte se úmornými dietami ani nesmyslně zúženým jídelníčkem, z čehož stejně žádný rozumný výsledek nebude! Naše produkty cellinea Vám již během necelého týdne dokážou, že je i snadná cesta k výhře v boji s celulitidou.

Je již mnoho zákaznic, které si zakoupily naše přípravky a byly plně spokojeny, takže napsaly také spousty komentářů, které jsou Vám k dispozici.

Zkuste si tedy prohlédnout bližší informace, které jsou k nalezení na našich webových stránkách, určitě sama dobře poznáte, že to je ta pravá cesta! 

Zaručujeme spokojenost nebo Vám vrátíme peníze

Jste již velmi blízko k výběru nejlepšího způsobu, jak bojovat proti celulitidě. Vyplňte formulář a vyberte si Cellinea – jedinečný produkt, po které budete mít pokožku hladkou a pevnou. Abychom Vám pomohli se rozhodnout, který balíček je nejvhodnější, připravili jsme pro Vás tři různé balíčky. Doporučujeme výběr balíčku “Doporučená nabídka”, “, ke kterému Vám zcela zdarma přidáme 1x balení Cellinea a 1x Cellinea gel, čímž ušetříte až 35%! Jen 95 Kč na den!

 

Hydratace je nezbytná pro odstranění celulitidy. Lidské tělo se skládá ze 73% vody, ale tukové buňky blokují hydrataci. Obnovou hydratace pomáhá snižovat tvorbu celulitidy.
 
Vaše pokožka přijímá potřebné živiny z krevního oběhu. Správnou cirkulací krve zajistí, že Vaše pokožka bude mít přístup ke všem důležitým vitamínem a minerálem, které jsou potřebné k tomu, abyste se cítili a vypadali zdravě.
 
Zlepšuje pružnost buněk na molekulární úrovni, poskytuje pokožce zdravý vzhled a zabraňuje změnám, které vedou ke vzniku celulitidy.
 
Poskytnutí důležitých prvků potřebných pro zdravou výživu je zásadní pro zdravě vypadající pokožku. Cellinea Vám dodává živiny, které tělo potřebuje, aby tak mohlo chránit pokožku před vznikem celulitidy.
 
Spalování tukových zásob v těle zabraňuje tvorbě celulitidy. Urychlením Vašich metabolických schopností vede k tomu, aby Cellinea pracovala jako hlavní zdroj proti celulitidě.
 
 
Lidský organismus je složitý biologický komplex. Udržovat jej v požadovaném stavu je podstatou účinku Cellinea, jak bylo potvrzeno klinickými testy.
 

Zjistit cenu

 
Zvýšená výkonnost, motivace a perfektní výsledky

Rychlá cesta k božské postavě

Toužíte po vypracovaném svalnatém těle? To je sen snad každého muže. Pokud o tom nechcete pouze snít, ale chcete toho opravdu dosáhnout, může vám pomoci přípravek Problan 50. Doplněk stravy, který napomáhá přeměnit tuky na svaly. Tento přípravek byl pečlivě testovaný a jeho užívání je naprosto bezpečné. Jistě, žádný přípravek nemůže nahradit cvičení a kvalitní stravu, může vám ale pomoci, aby vaše výsledky byly co největší. Zvýší vaši výkonnost. S trochou píle se vaše vysněná postava dostaví dřív, než byste čekali. A co na to budou říkat dámy? No, uvidíte sami!

Zvýšená výkonnost, motivace a perfektní výsledky

A jak to celé funguje? Problan 50 ovládá váš testosteron a estrogen a ty v těle vytvoří přirozený proces rozpouštění tuků a zároveň podpoří nárůst svalové hmoty. První výsledky na sobě zpozorujete již během prvních 48 hodin. Nejde pouze o nárůst svalů, ale také o zvýšenou odolnost, koncentraci a motivaci. Cvičení vám pak půjde snadno a s chutí. Vaši kolegové v běžném životě i v kulturistice vám budou závidět!

Zjistit cenu zde

Tento absolutně přírodní, výživový doplněk Vám zajistí nárůst svalové hmoty. Podporuje výkony vynaložené při fyzické aktivitě. Probolan 50 je klinicky testován a obsahuje 50 mg epihydroxyetioaalcholan-17-one v jedné dávce. Díky kontrole testosteronu a estrogenu, za pomoci Probolan 50, Vaše tělo začne využívat svoje

vlastní přirozené procesy spalování tuků, a tím zvýši objem svalové hmoty. Každá látka obsáhnutá v Probolan 50 byla pečlivě testována na bezpečnost užívání a vliv na rychlejší růst svalstva. Je to ten nejlepší přípravek na získaní pevnosti.

Výzkum všech přírodních doplňků výživy, schopných zvýšit efektivitu reakce běžně se vyskytujících chemikálií ve Vašem těle, konečně přinesl výsledky. Probolan 50 je klinicky ověřený doplněk stravy obsahující 50 mg epihydroxetiolan-17-esteru v jedné dávce.
S Probolan-em 50 téměř zaručeně nabudete imponující svalovou hmotu a zbavíte se přebytečného tuku – díky jeho nově objeveným účinným složkám, které byly navrženy tak, aby upevnili stupňování Vašich tréninků a zároveň sloužily jako důležitý, plně integrovaný aspekt Vaší výživy a cvičení.

Probolan 50 nenahrazuje Váš trénink, ale dodává Vašemu tělu vše, co potřebuje, aby maximalizovalo výsledky Vašeho cvičení.

Nárůst svalů je jedním z důvodů proč byste měli vyzkoušet Probolan 50. Zvýší Vaši energii, sílu, výkon a motivaci – změní víc než jen velikost Vaší košile. Změní Vám život.
Testosteron a estrogen ovládaný Probolan-em 50 umožňují v těle vyvolat přirozený pro-anabolický stav na rozpouštění tuku a zároveň podpoří růst svalů.
Probolan 50 a každá z jeho ingrediencí prošly důkladnými testy, abychom se ujistili, že jeho užívání je bezpečné a bude mít vliv na rychlý nárůst svalů.

Zjistit cenu zdeVýrazněji vyrýsované svaly, tělo jako vytesané z kamene a nárůst svalové hmoty si všimnete nejen Vy, ale zajisté i Vaše okolí. Obdiv u kolegů a přátel je příjemná záležitost, ale skutečné výsledky, které dosáhnete, ocení především lidé, se kterými trénujete a odborníci v kulturistice.


Probolan 50 je pro-testosteronový produkt, používaný profesionálními a amatérskými kulturisty po celém světě, kteří hledají přirozený způsob získání výhody nad svými konkurenty.

Tím, že byl schválen všemi registrovanými orgány, profesionálové vědí, že se ho vyplatí užívat. Poprvé ho můžou vyzkoušet všichni. Díky našemu dlouholetému výzkumu a klinickým studiím tohoto preparátu se každým tréninkem víc přiblížíte k vysněnému tělu: mocnému a ušlechtilému.
Vědecké studie prokázaly skutečné výsledky a žádné statisticky nežádoucí účinky u mužů, kteří z Probolan-u 50 udělali součást jejich cvičebního a výživového režimu.

Pečlivým sledováním přirozené hormonální rovnováhy testosteronu, estrogenu a DHT se Vaše tělo změní na stroj rychle spalující tuk bez žádných vedlejších účinků, které by se mohly prokázat, kdybyste užívali doplňky výživy horší kvality.
Mnoho mužů dělá tu chybu, že se podívají do zrcadla a hledají odpovědi na překážky, které existují na mikroskopické molekulární úrovni.

Žádný přípravek nenahradí poctivé cvičení, které provádíte v posilovně a disciplínu při stravování.

Avšak i když všechno perfektně dodržujete, může to být bezvýznamné ve srovnání s metabolickými faktory, které je třeba překonat ve vývojové etapě cvičení. Probolan 50 odstraňuje neviditelné překážky a pomáhá maximalizovat Vaše výsledky k dosažení Vašeho plného potenciálu.
Účinnou složkou Probolan-u 50 je Epihudroxetiolan, terapeutický výživový doplněk, který navozuje hypofýzu. Do akce se dostane tím, že vyloučí silný luteinizační hormon, který vyvolává metabolickou řetězovou reakci a má téměř okamžité výsledky. Klinické studie prokázaly, 400% nárůst produkce testosteronu u mužů, kteří završili alespoň jeden cyklus s Probolan-em 50!

Testosteron je klíčový hormon přímo odpovědný za uvolnění metabolických aspektů na nárůst svalové hmoty, vede ke spalování tuků a k dosažení viditelných výsledků v oblasti kulturistiky. Je mnohem lepší zpracovávat Vaše aminokyseliny čtyřikrát efektivněji, než se snažit sníst čtyřikrát více potravy.
Bezpečná a účinná manipulace s hormony zahrnuje dvoustupňový proces. V první fázi Probolan 50 zvyšuje přirozenou produkci testosteronu. Ve druhé fázi dolaďuje způsob, jakým Vaše svaly získají podporu buněčných receptorů, aby efektivněji zpracovali anabolické účinky. Tato druhá fáze dynamiky je známá pod názvem Technologie Second Messenger.

Funguje na bázi zadávání informací prostřednictvím našeho produktu do jádra svalové buňky o tom, že zvýšené množství testosteronu je aktuálně k dispozici. Probolan 50 uvolní Váš plný potenciál tím, že zaprvé, zvýší úroveň svalové energie a po druhé tím, že rozšíří kapacitu svalů, aby ji spálili.
Podřadné výživové doplňky umožňují „aromatickému“ enzymu v těle změnit část Vašeho testosteronu na ženský hormon estrogen, který je zodpovědný za mnoho negativních vedlejších účinků, zvláště pro kulturisty dbající na sterilnost organismu. Probolan 50 se liší dvěma způsoby. Za prvé, anti-aromatické inhibitory, ze kterých se skládá naše receptura, zabrání přeměně testosteronu na estrogen.

Za druhé, látky na blokování estrogenu zajistí, že ten se nedostane k receptorům a neuplatní některé ze svých nežádoucích účinků. Pouze Probolan 50 úspěšně zastupuje dvoj-fázový postup na vytváření „nejčistšího spalování“, co se brzy projeví na Vašich výsledcích!

Probolan 50 je přírodní doplněk stravy určený ke zkvalitnění procesů, ke kterým dochází ve Vašem těle. Mnoho úspěšných kulturistů mělo dobré výsledky dávno předtím, než tento doplněk byl vynalezen.  

Avšak udržet si tyto dosažené výsledky jejich stálo mnohem více námahy a času stráveného v posilovně. Přidáním Probolan-u 50 do každodenního stravovacího režimu, posílíte Vaše úsilí, využijete naplno Váš potenciál a rozšíříte způsoby, jak dosáhnout Vaše osobní cíle.


„Zapůsobte na porotce!”

„Za vypracovaným tělem kulturisty, který chce zaujmout porotu, není jen zvedání činek v posilovně. Úspěch v soutěži není možné dosáhnout bez odpovědného stravování a správních výživových doplňků. Probolan 50 je excelentní produkt stravovacího režimu, schválený profesionální kulturistikou. ”.
David Richardson, 34, Peoria, Illinois 

Být státem schválen jako výživový doplňek, který je celosvětově uznávaný jako bezpečný a efektivníprostředek využívaný v profesionální kulturistice, není tak jednoduché. Stálo nás to roky vědeckého výzkumu, kvalitativních analýz a klinických studií, abychomvyvinuli preparát, jakým je Probolan 50. Jen málo preparátů, které mají dopad na metabolismus, získalo takové široké uznání, jak získal náš evoluční přípravek. My víme, že náš přípravek funguje, naši zákazníci vědí, že náš přípravek funguje – no nemusíte dát jen na naše slova.
Přečtěte si níže, co mnoho důvěryhodných odborníků napsalo o Probolan-u 50!
Epihydroxetiolan-17-ester matrix:500 mg

PŮSOBENÍ AFRODIZIAKÁLNÍCH VLASTNOSTI EXTRAKTU Z TRIBULUS TERRESTRIS (PROTODIOSCIN) NA NORMÁLNÍ A KASTROVANÉ LABORATORNÍ KRYSY

Autoři: Gauthaman K, Adaikan PG, Prasad RN
Zdroj: Life Sci, 71 (12): 1385-96 2002

Tribulus Terrestris (TT) se už dlouho využívá v tradiční čínské a indické systémové medicíně k léčbě různých onemocnění. Tato rostlina je populární pro fakt, že zlepšuje sexuální funkce u člověka. Aby se ještě lépe pochopil účinek TT obsahující protodioscin (PTN) na růst svalů, byly sledovány reakce laboratorních normálních, i kastrovaných krys, jejich sexuální chování a endovaskulární tlak (ICP). Dospělí jedinci z rodu Sprague-Dawley byly poděleny na pět skupin po 8 krys a byla jim podávána destilovaná voda (normálním, i kastrovaným), testosteron (normálním, i kastrovaným, 10 mg / kg tělesné hmotnosti, podkožně, každé dva týdny) spolu s TT (kastrovaným, 5mg/kg tělesné hmotnosti, ústně, jednou denně)

Ve srovnání se skupinou normálních krys, u jedinců kastrovaných byl zjištěn úpadek tělesné hmotnosti, funkce prostaty a výšky endovaskulárního tlaku. Došlo k celkovému snížení sexuálního chování ve skupině kastrovaných krys, což se projevilo poklesem frekvence pohybu, nezájmem o reprodukci, a také opožděnou ejakulaci. Ve srovnání s kontrolní skupinou, léčbou těchto kastrovaných krys ( testosteronem nebo extraktem z TT), se viditelně zlepšila funkce prostaty a zvýšil se endovaskulární tlak. Také se projevilo mírné až střední zvýšení sexuálního chování. Tyto výsledky byly statisticky velmi významné. Usoudilo se, že extrakt z TT vykazuje vzrůst úrovně testosteronu pravděpodobně kvůli jeho obsahu, který spočívá ve stimulaci zvýšeného vylučování androgenů (jak bylo pozorováno v předchozích studiích na primátech).

ÚČINKY PROEREKTILNÍ FARMAKOLOGICKÉ LÉČBY EXTRAKTY Z TRIBULUS TERRESTRIS NA KRÁLÍCÍCH A JEJICH CORPUS CAVERNOSUM

Autoři: Adaikan PG, Gauthaman K, Prasad RN, Ng SC
Zdroj: Ann Acad Med Singapore, 29 (1): 22-6 2000

Cílem této studie bylo zjistit vliv perorální léčby extraktem Tribulus-u Terrestris (TT) na kavernózních tělesech (tkáně penisu) u bílých novozélandských králíků a stanovit mechanismus, jakým protodioscin (PTN), složka TT, vykonává jeho farmakologické účinky.

MATERIÁL A METODY:

Čtyřiadvacet králíků bylo náhodně rozděleno do čtyř experimentálních skupin po šest z nich. Skupina I sloužila jako kontrola. Skupinám II až IV byl podáván extrakt v různých dávkách, tj. 2,5 mg / kg, 5 mg / kg, resp. 10 mg / kg tělesné váhy. Extrakt TT byl podáván ústně, jednou denně po dobu osmi týdnů. Králíci byli poté utraceni a jejich tkáně penisu oddělené na testování reakce na uvolňující a relaxační farmakologické látky a stimulaci elektrického pole.

VÝSLEDKY:

protodioscin sám o sobě nemá vliv na odebrané fragmenty tkání penisu. Uvolňující reakce a stimulace elektrického pole, acetylcholin a nitroglycerin v tkáních noradrenalinu pocházející z léčebných skupin, vykázaly větší nárůst uvolnění v závislosti na koncentraci podávaných látek, než jak tomu bylo u kontrolní skupiny. Avšak anti-erektilní reakce v tkáních penisu, noradrenalin a histamin neprokázaly žádné významné změny celkově u všech skupin.

ZÁVĚR:

Relaxační účinky na acetylcholin, nitroglycerin a stimulace elektrického pole na úrovni 10%, 24% a 10% v porovnání s jejich kontrolními hodnotami a nedostatkem takového účinku na reakci stažitelnosti noradrenalinu a histaminu naznačují, že protodioscin má proerektilný účinek. Větší uvolnění pozorovaného účinku je pravděpodobné v důsledku zvýšení uvolňování oxidu dusnatého ve výstelce cév a nervových zakončeních, což potvrzuje vlastnosti testosteronu. Avšak k objasnění přesného mechanismu této akce je potřebný další výzkum.

FYTOCHEMIKÁLIE A PRŮLOM VE VÝZKUMU TRADIČNÍCH BYLIN NA LÉČBU TĚLESNÝCH PORUCH

Autor: Adimoelja A
Zdroj: Int J Androi, 23 Suppl 2 (): 82-4 2000
Tradiční byliny se ukázaly být evolučním průlomem v léčbě poruch erekce a získali tak popularitu po celém světě jako „instantní“ léčba. Moderní pohled na poruchy erekce se hlásí k jedné příčině, tj. mechanismus erekce. Velké množství farmakologických látek na podporu erekce se užívá ústně nebo se podává injekčně. Moderní fytochemikálie se vyvinuly z tradičních bylin. Mechanismus fungování fytochemikálií se soustředí na léčbu příčin, jako je neschopnost kontrolovat správnou funkci systému celého těla.

Proto fytochemikálie pomáhají v léčbě při poruchách erekce v rámci léčení poruch funkci přibírání na váze a síle organismu jako jednoho celku. Protodioscin je fytochemická látka získávána z rostliny Tribulus terrestris L, při níž bylo klinicky prokázáno, že zvyšuje sexuální touhu a zlepšuje erekci přes přeměnu protodioscínu na de-hydro-epi-androsteron. Úvodní poznámky naznačují, že pěstování rostliny Tribulus terrestris L na různých půdách, není tak důsledné při výrobě účinných složek protodioscinu. Proto je zapotřebí další výzkum, aby se vyjasnily tyto rozdíly ve výsledcích při pěstování na různých druzích půdy jiných fotochemických bylin, jako jsou Ženšen, Eurycoma longifolia, Pimpinella pruacen, Muara puama, Ginkgo biloba, Yohime atd..

Zjistit cenu zde

Je Probolan 50 vhodný pro amatérské cvičence?
Nemusíte být profesionálním kulturistou, abyste mohli čerpat výhody z užívání Probolan-u 50. Každý dospělý může bezpečně zvýšit efektivitu svých tréninků s tímto evolučním přípravkem.

Mohu být s Probolan-em 50 diskvalifikován ze soutěže?
Probolan 50 obsahuje čistě organicky vypěstované složky. Přirozenou cestou vybízí tělo k zvýšené produkci testosteronu a zpracovává jej na bezpečné a účinné budování svalové hmoty bez vnikání škodlivých nebo zakázaných látek do organismu. Pro nás je nejdůležitější Vaše zdraví.

Způsobuje Probolan 50 nějaké vedlejší účinky?
Na trhu existuje mnoho nekvalitních výrobků. Nedokážou regulovat DHT a SHBG efektivně. To je důvod, proč jejich užívání způsobilo vypadávání vlasů, sexuální dysfunkce, akné, zduření prsou (gynekomastii) a další nežádoucí vedlejší účinky. Probolan 50 nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a poskytuje evoluční výsledky na rozdíl od jiných výrobků, které jsou k dispozici na trhu.

Jako Probolan 50 působí na DHT?
Nekontrolovaný testosteron v krevním oběhu se může proměnit na škodlivý derivát, známý jako DHT. Probolan 50 se postará o to, aby k takové proměně nedošlo. Tím, že se DHT neutralizuje, Vaše receptory svalových buněk nejsou blokovány a Váš metabolismus funguje mnohem efektivněji.

Nejsou SHBG a Estrogen problémem pro Probolan 50?
Pohlavní hormony vázající globulin (SHBG) a estrogen nezpůsobují vedlejší účinky lidem, kteří užívají Probolan 50. SHBG může vázat testosteron a způsobit, že dokud se on dostane do cíle, už bude k ničemu, ale receptura Probolan-u 50 obsahuje pokročilé blokování estrogenu, který ve skutečnosti chrání testosteron před SHBG a zabraňuje přeměně testosteronu na estrogen – eliminuje jakoukoliv možnost gyno / estrogenových vedlejších účinků.

Jaký druh balicího materiálu využíváte při Probolan-u 50?
Vaše soukromí je pro nás velmi důležité. Všechny zásilky jsou zasílány diskrétně, takže žádní sousedé, spolubydlící a vůbec nikdo se nedozví o tom, že užíváte Probolan 50, pokud jim to SAMI neřeknete. Chceme, abyste byli zdraví a silní. Nebažíme po zisku na úkor Vašich zásluh.

Na co tedy vlastně čekám?
Vskutku skvělá otázka. Nechtěli byste nabrat na svalové hmotě rychleji? Nezajímá Vás evoluční a bezpečný způsob, jak si zlepšit výkonnost bez nežádoucích vedlejších účinků? Vaše tělo nestojí za pár drobných měsíčně? Objednejte si Probolan 50 a zahajte změnu silnější, svůdnější a zdravější Vaše já.

Zjistit cenu zde

Ověřené účinky a jedinečné přírodní složení

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, proč některé produkty fungují a jiné, které obsahují ty samé látky, prostě nefungují? Pokud by byl seznam přísad klíčem k úspěchu, napodobeniny by byly stejně účinné jak originály – všechny složky obsažené v produktu musí být na etiketě. Výběr správných přísad je důležitý, ale jen jejich správná kombinace zaručí úspěch. To je důvod, proč jsou unikátní receptury tak pečlivě střeženy.Thermacuts je perfektní směsí přísad, které se nikdy nepotkaly v jediné tabletce – ideální složení je tajemstvím hubnutí. Tato přelomová receptura urychluje dva procesy: termogenezi a lipolýzu, přirozené pomocníky hubnutí a pomáhá Vám hubnout díky urychlení metabolismu Vašeho těla, tlumením apetitu a omezením absorpce tuku.Nádherná postava bez hladovění

Toužíte po dokonale štíhlé postavě? Trápíte se drastickými dietami? Takové řešení je nezdravé a i když se vám podaří zhubnout, po vysazení diety se většinou brzy dostaví jo-jo efekt. Pro ty z vás, kteří se nechtějí trápit, máme jedinečný přípravek ThermaCuts.

Jedná se o přírodní doplněk stravy, který pracuje tak, že přebytečný tuk přemění na čistou energii. Díky němu můžete zhubnout až neuvěřitelných 12kg za 5 týdnů! Účinky tohoto přípravku jsou ověřené! Nemusíte se bát vedlejších účinků. Jeho užívání je zcela bezpečné. Nejenže spaluje uložený tuk, ale zrychluje také váš metabolismus a tím zabraňuje ukládání dalšího tuku.

Ověřené účinky a jedinečné přírodní složení

ThermaCuts obsahuje jedinečné přísady, jejichž kombinace přináší ten pravý úspěch. Nemusíte se trápit cvičením, nemusíte si odpírat své oblíbené pochoutky. Jediné co musíte udělat je rozhodnutí tento skvělý přípravek užívat. Rozhodnutí je první krok k dosažení krásné postavy. Užívejte přípravek s klinicky ověřeným účinkem. Litovat jistě nebudete.

ThermaCuts dokonale spaluje tukové tkaniva a má pozitivní vliv na metabolizmus. Jeho účinky probíhají v tukových buňkách, co znamená, že nahromaděné tuky zpracovává do čisté energie. ThermaCuts zaručuje účinnost a bezpečnost.

Oboje jsou potvrzené laboratorními testy a referencemi našich spokojených zákazníků. Dokonale spolupracuje s organizmem při ztrátě nadbytečných kilogramů, snižuje chuť do jídla a tuk proměňuje na energii. ThermaCuts neobsahuje Efedrín a je 100% bezpečný pro Vaše zdraví.

zjistit cenu zde 

Nevadí, že nemáte dost času na cvičení, nebo Vás unavuje už jen pomyšlení na to, že byste měli cvičit. Nevadí, že nedokážete držet dietu déle než jeden den. Pokud jste moc přibrali a chcete to shodit,Thermacuts to udělá za Vás!

Thermacuts je revoluční doplněk výživy, který je 100% přírodní. Tato tabletka na hubnutí, která má v porovnání s ostatními podobnými produkty velkou výhodu, je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí zhubnout bez toho, aby si odepírali svoje oblíbené jídlo, nebo trávili hodiny v posilovně. Pomáhá shodit až 12 kg už za 5 týdnů. Thermacuts tak dobře funguje proto, že je to dvojitý spalovač tuku, který k problému přistupuje z dvou úhlů najednou:

spaluje tuk uložený v buňkách a potom je „uzavře”, čím zablokuje přístup k nim a zabrání tak tuku v opětovném ukládání;
proměňuje přebytečný tuk na energii, co snižuje denní příjem kalorií a urychluje metabolismus Vašeho těla, čím tlumí chuť do jídla. Také Vám dodává dávku energie.Předtím než se spálí tuk, musí se nejdřív rozložit do menších součástí, konkrétně mastných kyselin a glycerolu. Tento proces se nazývá lipolýza. Přírodní látky v Thermacuts ho urychlují, díky čemu se tuk jednoduše roztopí.
 

Termogeneze je řada procesů, včetně těch metabolických, které vytvářejí teplo. Když se urychlí, například díky užívání Thermacuts, urychlí také Váš metabolismus a spálí nadbytečný tuk.

Nevadí, že nemáte dost času na cvičení, nebo Vás unavuje už jen pomyšlení na to, že byste měli cvičit. Nevadí, že nedokážete držet dietu déle než jeden den. Pokud jste moc přibrali a chcete to shodit, Thermacuts to udělá za Vás!

Spousta klinických testů podporuje účinnost Thermacuts při hubnutí a ukazuje, že má velkou výhodu v porovnání s podobnými produkty. 96,1% lidí, kteří se testů zúčastnili, zhublo v průměru 10 kg za 4 týdny. Pro porovnání – lidé, kteří dostávali placebo, zhubli v průměru jen 1 kg.

Ostatní studie také podpořili efekt hubnutí po užívání Thermacuts. Tady jsou údaje jedné z nich:

Spolu 70 lidí, mužů i žen ve věku od 20 do 69 let, se zúčastnilo této studie. Účastníci zaznamenali výrazné snížení hmotnosti, až 16,2% celkové tělesné hmotnosti. Analýza ukázala, že Thermacuts výrazně zvyšuje energii a také výrazně snižuje tělesný tuk.

 

Zelený čaj tlumí apetit a potlačuje vstřebávání tuku, takže tuk jen projde trávicím traktem. Tato přísada navíc kryje a váže tukové části, takže dokáže snížit příjem kalorií z jídla až o 180!
Divoký pomeranč Divoký pomeranč je látka, které se běžně říká „požírač tuku“. Prostě blokuje enzym zodpovědný za ukládání tuku, takže urychluje proces hubnutí a pomáhá udržet se ve formě. 

 
V jedné z epizod mimořádně populární americké show o zdraví Dr. Oz její producent, moderátor a zároveň skvělý lékař potvrdil efektivitu zeleného čaje, přísady v Thermacuts.
Podle expertů byl nejnovější výzkum této rostliny dosud nejvýznamnějším přelomem v oblasti hubnutí. Analýza ukázala, že zelený čaj je magická přísada, která vám pomůže zhubnout bez diet nebo cvičení.
 
 

Thermacuts je mimořádně efektivní „ničitel tuku“. Tabletky jsou určeny lidem, kteří chtějí zhubnout přebytečné kilogramy bez vedlejších účinků. Využívají sílu přírody – obsahují látky, které byli klinicky ověřené jako spalovače tuku. Podle mého názoru je to nejbezpečnější produkt, který pomáhá zhubnout bez diet, náročného cvičení a hlavně bez jo-jo efektu. Doporučuji ho každému!
 

Nečekejte. Využijte tuto speciální nabídku a zhubněte až 12 kg za 5 týdnů.
Využijte tuto příležitost – už se nemusí opakovat!