ImpreSkin pomáhá odstranit vrásky

Kód: 80550
Tip
1 199 Kč / ks 1 199 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

Byl vyvinutý pro ženy, které sní o pevné a zářivé pokožce. ImpreSkin nejen, že zakrývá příznaky stárnutí pokožky, ale funguje na buněčné úrovni, díky čemu je tak efektivní: zjemňuje, posiluje a zpevňuje pokožku a zabezpečuje optimální hydrataci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Startovací balíček: 60 kapsul  

ImpreSkin je revoluční produkt, který pomáhá odstranit vrásky. Byl vyvinutý pro ženy, které sní o pevné a zářivé pokožce. ImpreSkin nejen, že zakrývá příznaky stárnutí pokožky, ale funguje na buněčné úrovni, díky čemu je tak efektivní: zjemňuje, posiluje a zpevňuje pokožku a zabezpečuje optimální hydrataci.

Viditelné zlepšení stavu pokožky na vašem obličeji se postupně dostaví po 4 týdnech užívání. Doporučuje se užívat 2 kapsuly denně.

Dávkování:

Dvě kapsuly denně během jídla.

Přísady:

D-alfa-tokoferol, hydrolyzovaný kolagen, kyselina L-askorbová, vitamin K, flavonoidy

 

OMLAĎTE SVOJI PLEŤ

Odstraňte příznaky stárnutí s doplňkem proti stárnutí IMPRESKIN:


  • 91,5% ZAZNAMENALO MLADISTVĚJŠÍ VZHLED PLETI
  • 86% ZAZNAMENALO HLADŠÍ A PEVNĚJŠÍ PLEŤ
  • 89% POTVRDILO ZMIZENÍ VRÁSEK
 

proč?

Vaše pleť není imunní vlivu času. Stres a přírodní vlivy mají na vaši pleť také špatný dopad. Naštěstí existuje způsob, jak zastavit, nebo dokonce zvrátit proces stárnutí.
IMPRESKIN je přelomový produkt při hledání dokonalého antioxidantu. Byl vytvořen pro ženy ve věku 35-65 let. IMPRESKIN je jako přirozený facelift.

jak to funguje?

Klinicky ověřené výsledky – zvrácení procesu stárnutí na buněčné úrovni.
Mladě vypadající pokožka bez operace, bez invazivních procedur, bez škodlivých chemikálií. Receptura IMPRESKIN funguje přirozeně. Takže neexistuje riziko, že váš obličej bude vypadat nepřirozeně jak po plastických operacích.

jak to funguje?

Dermatologicky testovaná receptura je založena pouze na přírodních a bezpečných ingrediencích, které regenerují hluboké podkožní vrstvy. Zvýšení produkce kolagenu snižuje výskyt vrásek a zlepšuje pevnost pokožky. Aktivní složky IMPRESKIN se pomalu uvolňují a působí tak po celý čas.

 


KLINICKY TESTOVÁNA  OMLAZUJÍCÍ TECHNOLOGIE

IMPRESKIN je laboratorně testovaná receptura, která obsahuje pokročilé přísady, kromě jiných D-alpha-tocopherol, u kterého bylo prokázáno, že zabraňuje stárnutí. Snižuje výskyt vrásek, které se objeví, když zestárneme. Po několika dnech užívání si všimnete, že vaše pleť je vlhčí, jemnější a má hezkou barvu. IMPRESKIN dodá vašemu obličeji mladistvý vzhled!

Měly byste užívat jednu kapsuli IMPRESKIN dvakrát denně. Během užívání bude vaše pleť pevnější, suché místa zmizí a obnoví se rovnováha pokožky. Díky pravidelnému užívání IMPRESKIN si můžete užívat vláčnou, pevnou a mladistvou pleť.

CELEBRITY ZBOŽŇUJÍ IMPRESKIN

Od příchodu IMPRESKIN se začali hollywoodské celebrity operacím vyhýbat. IMPRESKIN vzal trh přípravků proti stárnutí útokem!PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K OPERACÍM A INJEKCÍM

Získejte mladě vypadající pleť bez drahých a invazivních operací
Účinky faceliftu bez skalpelu! Podívejte se, o několik let mladší už po 4 týdnech užívání!

Bojujte s procesem stárnutí:

  • - vrásky
  • - nedostatek pevnosti
  • - sešlá a bledá pleť
  • - kruhy pod očima
  • - oteklý obličej
  • - stařecké skvrny


Odstranění vrásek


D-alpha-tocopherol je neuvěřitelně účinný antioxidant. Pochází z vitaminu E, kterému se říká Strážce mladosti. Regeneruje vrstvy epidermy a strukturu buňkových membrán. Chrání lipidovou bariéru pokožky, takže vaše pleť bude úžasně jemná. D-alpha-tocopherol pomáhá produkci kolagenu, který zlepšuje pružnost. Účinky potlačující stárnutí také zahrnují zmizení stařeckých skvrn.

Rychlejší regenerace


Hydrolyzovanému kolagenu se správně říká „elixír mladosti“. Je to jedna z klíčových složek kožních tkání: podporuje regeneraci pleti a obnovuje rovnováhu pokožky. Tím zlepšuje kvalitu pleti. Běžně se používá při plastických operacích na urychlení regenerace pleti při odstranění vrásek. Další velkou výhodou hydrolyzovaného kolagenu je, že nezpůsobuje alergie.

Omlazené kožní buňky


Kyselina L-askorbová je silným a účinným antioxidantem, který pomáhá v boji s volnými radikály. Hladina kolagenu se v našem těle věkem postupně snižuje. Kyselina L-askorbová podporuje bio-syntezi kolagenu, takže dává pojivovým tkáním víc stability. Také pomáhá metabolismu buněk a zabraňuje uvolňování volných radikálů, čím zpomalí proces stárnutí.

Optimální zvlhčení


Optimální zvlhčení, silné kapiláry Síla výtažku z kopřivy tkví v rozmanitosti aktivních a vyživujících ingrediencí. Cení se hlavně kvůli vyživování dermy a pojivových tkání hypodermy. Železo obsažené ve výtažku zlepšuje stav kapilár, vitamin K, flavonoidy a taniny zlepšují sílu a pružnost. Výsledkem je lépe vypadající pleť – bude jemnější, hebčí a zářivá.

VĚDECKY VYVINUTÁ RECEPTURA IMPRESKIN – BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ!

IMPRESKIN obsahuje pouze testované a certifikované přísady nejlepší kvality. Kapsuly se vyrábí podle nejvyšších standardů kvality, aby se zajistila účinnost a bezpečnost užívání. Dermatologové a kosmetologové potvrzují vedoucí pozici IMPRESKIN na trhu s produkty proti stárnutí.

 

VÝSLEDKY TESTŮ

Vykonali jsme test mezi zákaznicemi, ve kterém jsme požádali 327 žen, aby užívali IMPRESKIN 90 dní. 94,7% z nich zaznamenalo výrazné zlepšení stavu pleti. Výsledky uvádíme zde*:

Jako dermatoložka jsem při novinkách vždy opatrná. Byla jsem opatrná také s IMPRESKIN, ale velmi rychle jsem změnila názor. Jak možná víte, plastické operace a podobné procedury mohou mít vedlejší účinky. Z tohoto důvodu by některé mé pacientky nikdy plastickou operaci nepodstoupily. Doporučila jsem jim IMPRESKIN, bezpečný a přírodní doplněk. Je to revoluce v boji se stárnutím pokožky. IMPRESKIN má v sobě sílu, která vám zpevní pleť prakticky okamžitě.
Dr Sylvia Auber

*výsledky založené na hodnocení zákaznic

 

PŘÍBĚHY ŽEN JAKO JSTE VY


Tyto kapsule opravdu fungují. Je to neuvěřitelné! Užívám je měsíc a už teď se cítím o 6 let mladší!

Sofie, 39 let


Vyzkoušela jsem různé metody, ale se žádnou jsem nebyla tak spokojená jako s tímto doplňkem. Moje kamarádky se mě pořád ptají, jestli jsem si nechala udělat lifting, ale tajemství tkví v těch kapsulích. Jsou úžasné!


Kateřina, 48 let


Mám velmi citlivou pleť, proto jsem hledala něco, co mi pomůže zbavit se vrásek, ale zároveň bude jemné k mé pokožce. A před 6 měsíci jsem objevila IMPRESKIN! Je to zabiják vrásek!


Emma, Brighton, 55 let