Svádění žen je umění

Svádění žen je umění, jehož účinky jsou obvykle nepředvídatelné. Mnoho mužů se proto snaží přírodě trochu pomoci pomocí opatření zvaných feromony. 

Alluramin je jedním z nich, ačkoli se skládá až ze čtyř různých chemických látek. Vyplatí se tomuto přípravku věřit a jaké jsou na něj názory? 

Buďme upřímní - Alluramin je sloučenina několika jinak silných feromonů. To však nestačí k přesné znalosti účinnosti vybraného produktu. 

Přesto by díky recenzi níže mělo být toto posouzení mnohem jednodušší. Hlavně, že ho obohatíme o názory dalších a hlavně nezávislých uživatelů.

Co je feromon Alluramin?

Podle toho, co jsme psali dříve, jde o sloučeninu čtyř různých feromonů (složení později). Přesnou koncentraci jednotlivých složek v hotovém výrobku bohužel výrobce neuvádí. Víme pouze, že jedno balení je přibližně 14 ml produktu . S přihlédnutím ke způsobu její aplikace lze tedy usoudit, že jde o látku, která nám vydrží minimálně na pár měsíců aplikace .

Před posouzením způsobu, jakým feromon funguje , stojí za to si uvědomit, co tato chemická sloučenina je. Jde o látku, která díky svým vlastnostem působí na určité oblasti mozku opačného pohlaví . Zjednodušeně řečeno – díky feromonům jsme ženami vnímáni jako atraktivnější a muži dominantnější. Přesto je na místě připomenout, že ani ten nejúčinnější feromon neusnadní kontakt se ženou, pokud se nepostaráme o patřičný vzhled, úsměv a přitažlivý vzhled.

allu prod

Tip

Složení produktu – co byste měli vědět?

Jak jsme psali dříve, Alluramin je produkt, který se skládá ze čtyř samostatných mužských feromonů .

  1. Androstadienon - je nejdůležitější složkou přípravku, která v něm hraje dominantní roli. Tato látka velmi intenzivně působí na mozek ženy, díky čemuž je muž v jejích očích vnímán jako atraktivnější než ostatní.
  2. Androstene L – je látka, kterou specialisté nazývají „první trhač zmrzliny“. Právě díky ní je muž vnímán jako pohledný a mladý exemplář zdraví. Tento feromon působí na ženy i muže, ale pouze u těch prvních je základem pro generování podnětu touhy.
  3. Androstenon – je feromon, který nepůsobí ani tak na okolí muže, jako spíše na něj. Díky ní se cítí mnohem sebevědoměji, což se promítá do větších úspěchů v osobním, citovém i pracovním životě. Tato látka navíc působí jako přirozený „korektor“ humoru.
  4. Androsteron – je látka, která má na ženy uklidňující účinek. To je důležité zejména v souvislosti s budováním základů následného vztahu mezi ženou a mužem. Jednoduše řečeno, díky androsteronu se žena cítí mnohem bezpečněji s daným mužem. Z pohledu žen je to obzvláště důležité.

people-2587156_1920

Alluramin - způsob účinku

Mužské feromony (a do této skupiny patří i popsaný přípravek) ovlivňují životní prostředí člověka - i jeho samotného - mnohostranným způsobem. Díky tomuto:

  • Muž se cítí jistější. To je důležité zejména v době prvního kontaktu, kdy jen pár vteřin rozhoduje o tom, zda jsme jako muži tím pravým objektem zájmu o námi vybranou ženu.
  • Ženy kolem nás se o nás více zajímají. Ano, možná tento pocit není silnou sexuální touhou, ale je základem pro budování dalšího vztahu s naším vyvoleným.
  • Muž působí mnohem dominantněji. Této skutečnosti si všímá jeho okolí, z nichž někteří mohou být jeho přímými nadřízenými v práci. Úplně jinak jsme tak vnímáni naším zaměstnavatelem, který – možná – rychleji získáme povýšení.
  • Ostatní lidé kolem nás se stávají otevřenějšími. To je důležité v citovém životě (zejména při vyzvedávání), ale i při realizaci odborných projektů (nejčastěji realizovaných ve větší skupině).

Použití feromonů

Mužské feromony jsou specifickou formou produktu, jehož účinek je silně závislý na převažujících vnějších podmínkách.

Alluramin je látka bez zápachu . A přestože se mnoho lidí domnívá, že jde o chybný krok výrobce, je třeba přiznat, že nedostatek zápachu je značnou výhodou. Díky tomu se feromon nemísí s naším každodenním mužským deodorantem a nevytváří nepříjemný zápach. A co víc, díky svému složení bez parfemace lze popsanou feromonovou sloučeninu použít s jakýmkoli mužským deodorantem.

Tento přípravek je uzavřen v poměrně velké a prostorné láhvi. Podle informací poskytnutých výrobcem byste měli pokaždé použít maximálně několik kapek produktu . Díky tomu nám jedno balení Alluraminu vystačí na minimálně čtyři měsíce každodenní aplikace!

Výrobce doporučuje, aby každá aplikace přípravku probíhala na těch místech těla, kde je teplota obvykle nejvyšší . Řeč je samozřejmě o zápěstích a kolem krku, ze kterých se pach feromonu uvolňuje co nejrychleji.

Popsaná feromonová sloučenina je velmi odolná . Ve vzduchu zůstává až 10-12 hodin, což z něj činí jeden z nejúčinnějších prostředků tohoto typu. Nemělo by se zapomínat, že jeho účinnost bude záviset na mnoha faktorech v závislosti na uživateli (denní hygiena atd.).