Brazilian Roast Coffee krásně kontrolujete hmotnost

Káva je silný antioxidant a má prý za následek dlouhověkost. Kofein je podporou pro mozek, takže se nám lépe přemýšlí a metabolizmus je rychlejší, což má za vliv rychlé spalování kalorii. Káva snižuje stres, člověk je díky ní více v pohodě
vyplavuje do těla hormon štěstí, takže se více usmíváme na svět. Zvyšuje výkon, dodává energii.
 
S kávou Brazilian Roast Coffee krásně zhubnete. 
Chceme, aby to bylo mnohem snazší, proto jsme vytvořili Brazilian Roast Coffee pečená káva  , která je navržena tak, aby posunula vaši váhu na další úroveň! 
 
Černá pečená káva Neurologický systém pro optimální výkon nelze dosáhnout pomocí jediné živiny, vyžaduje to „hromadu“ (nebo skupinu) několika nezávisle prováděných živin, které spolupracují.

 

Kofein Anhydrous

Obsahuje "bezvodný" kofein, což je vysoce koncentrovaný kofein, který se lisuje za sucha z kávových zrn a listů. Podporuje spalování tuků a zrychluje metabolismus. Podporuje bdělost a mozkovou činnost.

L-Tyrosin

Je aminokyselina, kterou si tělo přirozeně vytváří samo. Ale když je člověk ve stresu, pod tlakem, málo spí anebo je nemocný, tak tělo není schopné si L-Tyrosin tvořit samo a to má pak za následek únavu, depresi anebo snížené libido.

Chromium Picolinate

Pomáhá k normální hladině krevního cukru, zlepšuje využití sacharidů v organismu a snižuje chuť na sladké. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Zlepšuje krevní oběh a pomáhá při rekonvalescenci po infarktu.

  • Nastartuje metabolismus
  • Snižuje pocity hladu
  • Podporuje spalování tuků
  • Zlepšuje soustředění a náladu
  • Zvyšuje energii
  • Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi

 

Brazilian Roast Coffee PEČENÁ KÁVA

 
Co dělá Brazilian Roast Coffee pečená káva tak dobře?
 
Potlačte chuť k jídlu - Spravujte svoji váhu - Zvyšte svoji energii - Zvyšte svou náladu 
 

Zhubněte a přitom si užívejte své oblíbené jídlo!  Objevte novou řadu nápojů na hubnutí  přirozené hmotnosti od Valentus a zažijte nový druh zdraví a vitality.  

Formulován s nejlepšími přírodními ingrediencemi z některých z nejzachovalejších míst na světě!

Chceme, aby to bylo mnohem snazší, proto jsme vytvořili Brazilian Roast Coffee pečená káva , která je navržena tak, aby posunula vaši váhu na další úroveň!  Černá pečená káva Neurologický systém pro optimální výkon nelze dosáhnout pomocí jediné živiny, vyžaduje to „hromadu“ (nebo skupinu) několika nezávisle prováděných živin, které spolupracují.

Cítit se dobře bude pro vás normální.

Máme výsledky !!!

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870