Proč vaše proteiny neobsahují trávicí enzymy

Svalová hmota jako základ pro velké svaly.

Proč vaše proteiny neobsahují trávicí enzymy?

Co se týká enzymů jako proteáza, lipáza, laktáza apod., tak tyto nejsou v této sérii zastoupeny. Vycházíme z toho, že člověk pravidelně konzumující podobné složení stravy nemá chronické problémy (alergie), nebude mít s trávením těchto čistých živočišných bílkovin žádný problém. Naopak při pravidelném přísunu enzymů v potravě, může docházet k eliminaci přirozené tvorby těchto enzymů v organismu.

Svalová hmota jako základ pro velké svaly Jaké jsou ověřené výrobky, které vám pomohou s regenerací nebo stimulací před samotným tréninkem?

Svalová hmota  je základ. Jaké jsou ověřené výrobky, které vám pomohou s regenerací nebo stimulací před samotným tréninkem? Otázek je celá řada, nebojte se zeptat na to, co vás zajímá. Mít relevantní informace je důležité. 

Somatodrol je produkt, který podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu, odstraňuje křeče, svalovou únavu .Snižuje také pocit únavy.

PŘIPRAVTE SE NA OBROVSKOU SÍLU A RŮST SVALOVÉ HMOTY.

„Během své přípravy na EuroFC jsem potřeboval pomoc, abych vyhrál svůj zápas. Každodenní tréninky, správná strava a tvrdá práce nestačily, potřeboval jsem něco víc. Byl jsem si jistý, že můj protivník dává do přípravy 100%. A já jsem neplánoval prohrát!

Ptali se mě, jestli bych chtěl otestovat Somatodrol. Bez váhání jsem souhlasil, protože jsem věděl, že nic neriskuji a mohu zvýšit své šance na vítězství. Bylo to správné rozhodnutí! Stal jsem se vítězem turnaje EuroFC 1. listopadu 2016.“

FERNANDO RODRIGUES JRJednička v brazilském žebříčku Elite Fight MMAVítěz EuroFCVicemistr IGF v Japonsku11 výher v MMA (7 KO)

Somatodrol víc svalové hmoty

Zpět do obchodu