Jednoduše a zároveň výstižně řečeno, totiž pozitivně ovlivňují výkonnost

Aminokyseliny jsou doplňkem stravy, takže nenahrazují hlavní jídlo, jejich síla je však v tom, že tvoří základní stavební kámen bílkovin. Lze je doplňovat před, ale i po tréninku. Aby měly pro tělo ty nejlepší a dlouhodobě prospěšné účinky, doporučuje se jejich užívání v pravidelných intervalech. Tělo totiž neumí přijmout a využít jejich velké množství dodané nárazově.Aminokyseliny jsou doplňkem stravy

AMINOKYSELINY, NEPOSTRADATELNÁ ÚLOHA, KTEROU V TĚLE ZASTÁVAJÍ PRÁVĚ AMINOKYSELINY, BY MĚLA BÝT ZNÁMA VŠEM SPORTOVCŮM. POKUD JE VAŠE TĚLO VYSTAVENO ZVÝŠENÉMU TĚLESNÉMU VÝKONU, NEBO REDUKČNÍ DIETĚ, MĚLO BY BÝT JEJICH DOPLŇOVÁNÍ NAPROSTOU SAMOZŘEJMOSTÍ.

AMINOKYSELINY

Aminokyseliny jsou doplňkem stravy, takže nenahrazují hlavní jídlo, jejich síla je však v tom, že tvoří základní stavební kámen bílkovin. Lze je doplňovat před, ale i po tréninku. Aby měly pro tělo ty nejlepší a dlouhodobě prospěšné účinky, doporučuje se jejich užívání v pravidelných intervalech. Tělo totiž neumí přijmout a využít jejich velké množství dodané nárazově.

AMINOKYSELINY, NEPOSTRADATELNÁ ÚLOHA, KTEROU V TĚLE ZASTÁVAJÍ PRÁVĚ AMINOKYSELINY, BY MĚLA BÝT ZNÁMA VŠEM SPORTOVCŮM.   POKUD JE VAŠE TĚLO VYSTAVENO ZVÝŠENÉMU TĚLESNÉMU VÝKONU, NEBO REDUKČNÍ DIETĚ, MĚLO BY BÝT JEJICH DOPLŇOVÁNÍ NAPROSTOU SAMOZŘEJMOSTÍ.

Jednoduše a zároveň výstižně řečeno, totiž pozitivně ovlivňují výkonnost a podporují regeneraci svalových tkání. Aminokyseliny mohou být navíc obohacené třeba o vitamíny. Pokud hledáte prostředek, který vám pomůže snížit i míru únavy a pocit vyčerpání po fyzické zátěži, vyberte si aminokyseliny s vitamínem B6.

 

Koupit zde:

  • L-ARGININ KAPSLE

  • L-ARGININ KAPSLE

  • BCAA - TABLETY S VITAMÍNEM

  • B6CAA - INSTANTNÍ SMĚS PRO PŘÍPRAVU NÁPOJE

  • BCAA - Citrón INSTANTNÍ SMĚS PRO PŘÍPRAVU NÁPOJE

  • BCAA - Pomeranč INSTANTNÍ SMĚS PRO PŘÍPRAVU NÁPOJE

  • BCAA - Jahoda INSTANTNÍ SMĚS PRO PŘÍPRAVU NÁPOJE

  • BCAA - Černý rybíz INSTANTNÍ SMĚS PRO PŘÍPRAVU NÁPOJE

BCAA - Pomeranč INSTANTNÍ SMĚS PRO PŘÍPRAVU NÁPOJEBCAA - Pomeranč INSTANTNÍ SMĚS PRO PŘÍPRAVU NÁPOJE obsahuje  Esenciální větvené aminokyseliny - BCAA – Branched-Chain Amino Acids , L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin  - 2 : 1 : 1Jedná se o esenciální aminokyseliny, které jsou přirozenou součástí lidského organismu.  BCAA jsou vhodné pro regeneraci svalové tkáně, eliminují degradaci a stimulují syntézu svalových proteinů, a to zejména při zvýšeném tělesném výkonu či redukčních dietách, kdy je svalová hmota ohrožena katabolismem.