Kontrola hmotnosti s nejzdravější kávou na planetě.

Brazílie je zemí, která se řadí mezi největší pěstitele kávy Arabika, díky pásmu, ve kterém se nachází je káva velice kvalitní a chutná. Kávovník je původem z Etiopie. Brzy po jeho objevení se začal pěstovat a kultivovat v arabských zemích.

Odtud byla semena přenesena do Indie, Brazílie, na Kubu, Kostariku a do další zemí. Káva je dnes jedna z nejvíce obchodovatelných potravin a významným vývozním artiklem a centra jejího pěstování najdeme v Kolumbii, Vietnamu, Mexiku,

Peru a Indonésii. Známe na 60 odrůd Coffea Robusta a Coffea Arabica. Robusta je cenově levnější, chuťově krémovější, má více kofeinu, je kvalitní dobíječ energie, díky ní vydržíte pracovat dlouho do noci. Arabica patří k cenově dražším, obsahuje menší množství kofeinu, je jemnější. Brazilian Roast Coffee kvalitní Arabicu obsahuje. 

Valentus Prevail  Brazilian Roast Coffee  je speciálně vyvinut s přírodními látkami potlačujícími chuť k jídlu a přísadami, které pomáhají detoxikovat vaše tělo, Prevail Trim je skvělým doplňkem k jakémukoli programu hubnutí

Naše Valentus Prevail  Brazilian Roast Coffee je složena z přírodních látek potlačujících chuť k jídlu, látek příjemných na pocit a detoxikačních složek.

Není žádným tajemstvím, že hubnutí není snadný úkol, proto jsme vytvořili Valentus Prevail  Brazilian Roast Coffee 
Káva Valentus Brazilská tmavá pečená.Zaručena ztráta hmotnosti je vyrobena z přírodních prospěšných složek, díky nimž je tento jedinečný vzorec úžasný.

Valentus Prevail  Brazilian Roast Coffee  je skvělým doplňkem vašeho programu hubnutí.
Exkluzivní funkční káva určená k řízení chuti k jídlu, regulaci příjmu cukru a tuků, podpoře a zaměření zdraví mozku, povznesení nálady a podpoře zdravých antioxidantů.

Hubnutí s nejzdravější kávou na planetě. Díky pražicím výrobkům Valentus Slim zažívají lidé na celém světě nový druh zdraví a vitality.

Nový obrázek_2

Vaše oblíbené produkty stále v prodeji.