24/7 Carb Burner - hubnutí ve spánku

 
  • 1 z 2
 

CARB BURNER zrýchli váš metabolizmus a maximalizuje spaľovanie sacharidov aj tukov vo vašom tele počas dňa. Optimálna kombinácia denných a nočných tabliet umožňuje efektívne, ale zároveň prirodzené spaľovanie počas 24 hodín. Napomáha správnemu spánku a podporuje chudnutie aj počas odpočinku.

Dostupnost Pouze pro přihlášené
2 000 Kč
Kód produktu 114
Značka valentus
Webová stránka značky cerna-pecena-kava.cz/
Kategorie Hubneme
 

Carb Burner je termín, ktorý sa používa pre produkty alebo metódy, ktoré slúžia na ničenie alebo spaľovanie uložených sacharidov v tele.

Tieto produkty môžu byť napríklad výživové doplnky alebo špeciálne diéty, ktoré majú pomôcť znížiť hmotnosť tým, že pomáhajú znižovať množstvo sacharidov, ktoré sa v tele ukladajú ako tuk.

Je dôležité si uvedomiť, že takéto produkty alebo metódy by mali byť používané iba ako doplnok k zdravej strave a cvičeniuFacebook příspěvek 940x788  px

Carb Burner je ideálny doplnok stravy pre dennú aj nočnú starostlivosť o váš metabolizmus a správne spaľovanie tukov a sacharidov. Denná kôra vám dodá dostatočné množstvo energie po celý deň a nočná sa postará o váš pokojný a ničím nerušený odpočinok.

Denná kôra: Podporuje bdelosť počas dňa a zlepšuje kognitívne funkcie. Zmierňuje únavu a podporuje vytrvalosť. Pomáha udržiavať krvný tlak a správnu funkciu kardiovaskulárneho systému. Zvyšuje celkovú energiu organizmu a podporuje spaľovanie tukov a sacharidov. 

Nočná kôra: Pomáha udržiavať zdravý krvný tlak a podporuje kardiovaskulárny systém. Odbúrava prebytočné sacharidy a tuky a stará sa o to, aby sa v ľudskom tele už ďalej neukladali. Zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje tvorbu melatonínu pre dobrý a dlhý spánok.

Návod na použitie: 2 tablety ráno dennej kôry a 2 tablety večer nočnej kôry. Zapiť dostatočným množstvo vody, vyhnite sa nápojom obsahujúci laktózu a alkohol. Tak dosiahnete maximálny účinok! 

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy alebo pre osoby citlivé na kofeín. V prípade zdravotných komplikácií a užívania liekov konzultujte najskôr so svojím lekárom, než začnete produkt používať. Uchovávajte v chlade a suchu a mimo dosahu detí.

Společnost Valentus

V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží být příkladem v průmysl, který si zaslouží vůdce následovat.

Od prvního dne jsme se zaměřili na naši vášeň a naším závazkem vytvořit společnost, produktovou řadu a příležitost postavenou na základech integrity. Od vytváření významných úrovní příjmů, po budování silných sítí, zdravé dlouhodobé vztahy, navazování nových přátel, účast na aktivitách, které jste nikdy nevěděli, existující, mít čas dělat věci, které milujete, s lidmi, s nimiž máte rádi, VALENTUS vám pomůže PREVAIL ve všech vašich cílech!

Dave Jordan zakladatel a generální ředitel

Jednou ze skutečných vlastností vedení je příklad; nejenom říct svému týmu, co dělat nebo jak to udělat, ale ve skutečnosti dostat se do zákopů a dosáhnout toho. A nikdo to nedělá s větší vášní, odhodláním nebo nadšením než náš zakladatel a generální ředitel Dave Jordan. Dave, vyrůstající v rodině 14 dětí, není cizí tvrdé práci. A tato pracovní etika se promítla do jeho neuvěřitelného úspěchu v tomto úžasném odvětví síťového marketingu. Poté, co začal bez zkušeností, bez týmu a bez následování, Daveova tvrdá práce, infekční nadšení a opravdový závazek pomáhat druhým, z něj udělalo jednoho z nejúspěšnějších sítí a hledalo vůdce na planetě.Nyní vede cestu k tomu, aby se Valentus stal přední společností v oboru.

NAŠE POSLÁNÍ

Od průlomu nové řady produktů, přes výrobní zařízení na nejvyšší úrovni po planetu, přes plán kompenzace, který nemá obdoby v odvětví síťového marketingu, až po náš firemní tým, který představuje bezkonkurenční úroveň vedení a integrity, naším posláním je VALENTUS pomáhat lidem PREVAIL ve všech aspektech jejich života!